آغاز فعالیت سامانه بارشی جدید از فردا

آغاز فعالیت سامانه بارشی جدید از فردا

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به برقراری جوی پایدار طی امروز (۱۵ دی) از ورود سامانه بارشی جدید در روز آینده اطلاع داد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به این كه امروز (۱۵ دی ) اغلب مناطق كشور آسمانی صاف و جوی آرام خواهند داشت، اظهار داشت: این وضعیت سبب انباشت آلاینده های جوی و كاهش كیفت هوا در شهرهای صنعتی می گردد.

وی با بیان این كه امروز در نواحی شمال غرب كشور بخصوص در شمال اردبیل وزش باد شدید پیش بینی می شود، اظهار داشت: فردا (۱۶ دی ) با ورود سامانه بارشی در نواحی غرب، جنوب غرب، بخش هایی از شمال غرب همینطور دامنه های البرز مركزی در استان های قزوین، البرز و تهران بارش باران، وزش باد و بارش برف در ارتفاعات پیش بینی می گردد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این كه پس فردا (۱۷ دی) فعالیت سامانه بارشی در این مناطق ادامه خواهد داشت و شدت آن در نواحی جنوب غرب كشور افزایش می یابد، اظهار نمود: در بخش هایی از استان های كهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، فارس و شمال بوشهر بارش باران به صورت رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید دور از انتظار نخواهد بود.

به گفته وظیفه، در روز دوشنبه (۱۷ دی) ابرناكی، وزش باد و بارش پراكنده در سواحل دریای خزر، برخی نواحی شمال شرق، شرق و مركز كشور پیش بینی می گردد.

این كارشناس سازمان هواشناسی در انتها اظهار نمود: فردا (۱۶ دی) آسمان تهران نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش باران و وزش باد پیش بینی می گردد. بیشترین و كمترین دمای تهران ۹ و ۳ درجه سانتیگراد خواهد بود. همینطور آسمان پایتخت پس فردا ( ۱۷ دی ) نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و وزش باد و در اواخر وقت كاهش ابر با حداكثر و حداقل دمای ۱۳ و دو درجه سانتیگراد خواهد بود.
1397/10/15
14:47:05
5.0 / 5
4560
تگهای خبر: آلاینده , بارش , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است