ماندگاری هوای گرم در نیمه شمالی كشور

ماندگاری هوای گرم در نیمه شمالی كشور

لوازم حیوان خانگی: مدیر كل پیش بینی وهشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ماندگاری هوای گرم در نوار شمالی كشور تا اختتام هفته اظهار داشت: از امروز (12 تیرماه) تا اوایل هفته آینده آسمان بیشتر مناطق كشور صاف خواهد بود.احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه از امروز ( ۱۲ تیر ماه) تا اوایل هفته آینده در اغلب مناطق كشور آسمانی صاف پیش بینی می شود، اظهار داشت: در این مدت در بعضی از مناطق شرق كشور خصوصاً منطقه زابل در شمال سیستان و بلوچستان وزش باد شدید سبب خیزش گرد و خاك و كاهش كیفیت هوا خواهد شد.

وی اضافه كرد: امروز ( ۱۲ تیرماه) دمای هوا در نوار شمال كشور بین ۴ تا ۶ درجه سلسیوس افزایش می یابد.

به گفته مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی امروز(۱۲ تیرماه) در جنوب سمنان، قم، شمال اصفهان، بعضی از مناطق یزد و جنوب تهران، وزش باد همراه با گرد و خاك دور از انتظار نیست.

وظیفه در مورد وضعیت جوی تهران اظهار داشت: امشب، فردا و پس فردا آسمان تهران صاف خواهد بود. پیش بینی می شود كه دمای هوای تهران فردا ( ۱۳ تیرماه) در گرمترین زمان به ۳۹ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان به ۱۹ درجه سانتیگراد برسد. همین طور در روز جمعه (۱۴ تیرماه) بیشترین و كمترین دمای تهران ۳۸ و ۲۰ درجه سانتیگراد خواهد بود.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای آورده است: با عنایت به وزش باد شدید طی روز جمعه (۱۴ تیرماه) شمال و مركز خلیج فارس مواج پیش بینی می شود كه ارتفاع آن طی این مدت به حدود ۱.۵ تا دو متر خواهد رسید.

از این رو سفارش می شود احتیاط لازم جهت تردد شناورهای سبك، نیمه سبك و تفریحی در مناطق یاد شده به عمل آید.»
1398/04/12
18:37:39
5.0 / 5
4592
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است