دبیرخانه تاسیس سازمان نظام مهندسی محیط زیست تشكیل شد

دبیرخانه تاسیس سازمان نظام مهندسی محیط زیست تشكیل شد

لوازم حیوان خانگی: رئیس پژوهشكده محیط زیست و توسعه پایدار از تولید دبیرخانه تاسیس سازمان نظام مهندسی محیط زیست در این پژوهشكده اطلاع داد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر جلسه مشورتی تولید سازمان نظام مهندسی محیط زیست با حضور نمایندگان دانشگاه تربیت مدرس در پژوهشكده محیط زیست و توسعه پایدار تشكیل شد.
در این جلسه امید بزرگ حداد، رئیس پژوهشكده محیط زیست و توسعه پایدار از تولید دبیرخانه تاسیس سازمان نظام مهندسی محیط زیست در پژوهشكده محیط زیست و توسعه پایدار اطلاع داد و اظهار داشت: در صورت تولید سازمان نظام مهندسی محیط زیست، برای فارغ التحصیلان رشته های محیط زیست اشتغال زایی می گردد.
وی همینطور دیگر مزایای سازمان نظام مهندسی محیط زیست را جذب حمایتهای جهانی، آموزش و توانمندسازی فارغ التحصیلان و انجام طراحی، نظارت، برنامه ریزی، كنترل، پایش و اجرای فعالیت های زیست محیطی برشمرد و اظهار داشت: هدف از تشكیل دبیرخانه، دریافت نظرات و جلب حمایت و همكاری تشكل های مردم نهاد، شركتها، سازمانها، كارشناسان، متخصصین و كلیه دغدغه مندان محیط زیست و موسسات آموزشی و پژوهشی مرتبط، جهت تشكیل این سازمان است.
بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شده است كه لایحه پیشنهادی تاسیس این سازمان تا اواخر امسال تهیه و تقدیم مسئولین ذیربط شود.

1396/10/22
01:35:40
5.0 / 5
4154
تگهای خبر: حمایت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است