فرماندار اندیمشك:

آتش سوزی جنگل های اندیمشك در مناطق سخت گذر كوهستانی بود

آتش سوزی جنگل های اندیمشك در مناطق سخت گذر كوهستانی بود

لوازم حیوان خانگی: اندیمشك - فرماندار اندیمشك اظهار داشت: مهار آتش سوزی جنگل های اندیمشك كه در مناطق سخت گذر كوهستانی به وقوع پیوست، موفق آمیز بوده و شعله های آتش مهار گشت.پیمان جهانگیری در گفت وگو با خبرنگار مهر با تائید خبر آتش سوزی جنگل های بخش الوار گرمسیری اندیمشك عنوان كرد: بعد از اطلاع از آتش سوزی نیروهای امدادی برای اطفای حریق به محل آتش سوزی اعزام شدند.
وی با اشاره به اینكه محدوده سخت گذر در بخش الوار گرمسیری متاسفانه دچار حریق شد، اضافه كرد: جنگل های بلغه، پس خور و مناطق حومه متاسفانه درگیر آتش سوزی شدند كه با تلاش نیروهای اعزامی و علاقه مندان به طبیعت شعله های آتش فروكش كرد.
فرماندار اندیمشك با اشاره به جدال نیروهای منابع طبیعی، شهروندان منطقه و علاقه مندان به محیط زیست در مهار آتش سوزی جنگل های اندیمشك، خاطرنشان كرد: برنامه ریزی و تلاش ها موفق آمیز بوده و شعله های آتش مهار و حریق خاموش شد، اما به علت نگرانی از احتمال وقوع حریق مجدد با عنایت به گرمای هوا نیروها در محل حضور دارند.
وی اظهار داشت: یكی از چالش های مهم در ارتباط با اطفای حریق در جنگل های منطقه الوار گرمسیری اندیمشك سختی گذر و كوهستانی بودن منطقه محسوب شده كه با تلاش و برنامه ریزی انجام شده نیروهای اعزامی توانستند شعله های حریق را مهار كنند.
به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، ۸۰ هزار هكتار جنگل در شهرستان اندیمشك وجود دارد كه بیش از یك هزار هكتار از اراضی آن در سال های گذشته دچار حریق شده اند.

1397/06/03
18:58:33
5.0 / 5
5098
تگهای خبر: جنگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است