وزش تندباد لحظه ای در پایتخت

وزش تندباد لحظه ای در پایتخت

لوازم حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد شدید در تهران طی امروز، از وزش تندباد لحظه ای در پایتخت طی فردا اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (۳ آبان) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی -جنوب غربی انتظار می رود.

وی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی امروز (۳ آبان) وزش باد در بعضی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه این شرایط جوی طی فردا (۴ آبان) كمابیش ادامه خواهد داشت، خاطرنشان كرد: در بعضی ساعات شبانگاه وزش تندباد لحظه ای و بارندگی پیش بینی می گردد.

به گفته شهبازی بر این اساس انتظار می رود طی فردا (۴ آبان) به صورت نسبی از غلظت ذرات معلق كاسته شود، همینطور دما هوا در پایتخت تا روز پایانی هفته روند كاهشی خواهد داشت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۵۸ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای هم اكنون تهران هم با شاخص میانگین ۷۰ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/08/03
22:59:04
5.0 / 5
4452
تگهای خبر: آب , بارندگی , شاخص , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است