سامانه معاینه فنی راهداری به سیمفا متصل شد

سامانه معاینه فنی راهداری به سیمفا متصل شد

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیركل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور از اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سیمفا اطلاع داد و اظهار داشت: متاسفانه هنوز راهداری از كل ظرفیت سامانه استفاده نمی كند و بخشی از معاینه های فنی خارج از این سامانه صادر می گردد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مرضیه حصاری در سی و دومین جلسه كارگروه ملی كاهش آلودگی هوا كه در سازمان محیط زیست برگزار گردید در مورد اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سامانه یكپارچه معاینه فنی(سیمفا)، اظهار نمود: طی یك ماه گذشته بحث اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سیمفا با جدیت پیگیری و در این باره همكاری خوبی بین سازمان شهرداری ها و سازمان راهداری برقرار و در نهایت هفته گذشته اتصال این دو سامانه انجام شد.

وی با اشاره به اینكه امكان دستكاری اطلاعات رد و بدل شده بین راهداری و سیمفا وجود دارد، اظهار داشت: سیمفا برای خودروهای سبك با روش های مختلف دخالت انسانی را به حداقل رسانده است و در خودروهای سنگین هم می توان همین كار را اجرا كرد.

مدیركل دفتر حمل و نقل عمومی سازمان شهرداری ها اضافه كرد: به علت اجرای فاز دوم طرح كاهش و پیشگیری از جریمه اشتباه، اتصال سامانه راهداری به سیمفا صورت گرفت.

حصاری اظهار داشت: متاسفانه هم اكنون سازمان راهداری از همه ظرفیت های موجود استفاده نمی نماید. استعلام از پلیس یعنی معاینه فنی كه صادر می گردد روی سامانه قرار نمی گیرد و بخشی از معاینه فنی خارج از سامانه صادر می گردد.
1397/09/08
17:17:45
5.0 / 5
4471
تگهای خبر: آلودگی , محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است