چند نفر موفق به ثبت نام و دریافت كارت سوخت المثنی شدند؟

چند نفر موفق به ثبت نام و دریافت كارت سوخت المثنی شدند؟

لوازم حیوان خانگی: آخرین آمار حاكی می باشد كه از هفته گذشته كه فرآیند ثبت نام كارت سوخت المثنی شروع شده، سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر برای دریافت كارت سوخت به سامانه الكترونیكی و اپلیكیشن خدمات دولت همراه بازگشت كردند كه از این تعداد ۱۵۵ هزار نفر ثبت نام موفق داشتند. از طرف دیگر درخواست ۱۵ هزار نفر كه از راه كد دستوری #۴؛ اقدام نموده اند، موفق بوده و تعداد ثبت نام موفق افرادی كه به صورت حضوری اقدام نموده اند باز ۱۵۰ هزار نفر اعلام شده است. بدین سبب درمجموع درخواست ۳۲۰ هزار نفر موفق بوده است.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، شنبه هفته گذشته بود كه فرآیند ثبت نام كارت سوخت المثنی شروع شد و از روز دوشنبه، پنجم آذرماه سامانه الكترونیكی و اپلیكیشن خدمات دولت همراه برای ثبت نام در اختیار مردم قرار گرفت. هم چنین از ششم آذرماه متقاضیان می توانستند از راه كد دستوری #۴* برای ثبت نام كارت سوخت المثنی اقدام نمایند.
در این راستا، زیبا اسماعیلی - سخنگوی شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی - با بیان این كه تا كنون سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر به صورت غیرحضوری و از راه سامانه الكترونیكی و اپلیكیشن خدمات دولت همراه برای دریافت كارت سوخت مراجعه نموده اند، به ایسنا اظهار داشت: از این تعداد ۵۰۰ هزار نفر برمبنای زمان بندی كه برمبنای رقم تلفن همراه تعیین شده بود، به درستی مراجعه نموده و به صورت كلی ۱۵۵ هزار نفر از این طریق ثبت نام موفق و نهایی داشتند.
وی با اشاره به ثبت نام از راه كد دستوری #۴* اظهار نمود: به صورت كلی ۱۵ هزار نفر هم از راه این كد ثبت نام موفق داشته اند. به عبارت دیگر آمار افرادی كه موفق شدند درخواست خودرا برای دریافت كارت سوخت المثنی با موفقیت ثبت كنند؛ تابحال ۱۷۰ هزار نفر بوده است. تعداد ثبت نام موفق افرادی كه به صورت حضوری اقدام نموده اند باز ۱۵۰ هزار نفر اعلام شده است. بدین سبب درمجموع درخواست ۳۲۰ هزار نفر موفق بوده است.
سخنگوی شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، درباره افرادی كه طی دو تا سه پارسال خودروی نوشماره خریداری نموده اند و نمی دانند كارت سوخت آنها در شركت پست است یا نه باز توضیح داد: این افراد باید در روزی كه نوبتشان است، برای ثبت نام اقدام نمایند. چنانچه كارت سوخت آنها در پست موجود بود، به آنها اعلام خواهد شد.
بر طبق این گزارش، به صورت كلی چهار روش برای برای ثبت نام كارت سوخت المثنی معرفی شده است؛ روش نخست ثبت نام مالكان خودرو یا موتور سیكلت بدون كارت سوخت با بازگشت حضوری به دفاتر پلیس+۱۰ بود كه از شنبه ۳ آذرماه با نمایش مدارك لازم طبق ضوابط جاری شروع شد.
روش دوم بازگشت به سامانه خدمات دولت همراه به نشانی ( www.mob.gov.ir ) و ورود به گزینه درخواست كارت سوخت المثنی و ثبت اطلاعات است كه این سامانه از ۵ آذرماه در دسترس عموم قرار گرفته و ثبت اطلاعات در این سامانه بلاعوض است.
روش سوم باز دریافت و نصب بلاعوض اپلیكیشن خدمات دولت همراه و ورود به گزینه درخواست كارت سوخت المثنی بود كه از امروز شروع شد. نسخه های Android و IOS این اپلیكیشن از چهار منبع قابل دریافت است:
• سامانه خدمات همراه دولت (mob.gov.ir)
• ایران اپس(iranapps.ir)
• كافه بازار (cafebazaar.ir)
• اپ استور (appstore.ir)
روش چهارم باز كد دستوری #۴* است. متقاضیان توجه داشته باشند برمبنای رقم سمت راست شماره تلفن همراه خود كه جدول زمان بندی آن پیش از این اعلام شده است، باید برای ثبت نام كارت سوخت المثنی اقدام نمایند.1397/09/10
01:05:25
5.0 / 5
4450
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است