هوای شهرهای پرجمعیت آلوده می گردد

هوای شهرهای پرجمعیت آلوده می گردد

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به غلظت آلاینده ها در شهرهای پرجمعیت و صنعتی از ۱۲ تا ۱۴ آذرماه، از ورود سامانه بارشی جدید به غرب كشور و بارش در این منطقه از روز چهارشنبه اطلاع داد.احد وظیفه شرایط جوی كشور را طی روزهای آینده پیش بینی نمود و در گفت وگو با ایسنا، گفت: برپایه تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی، با فعالیت سامانه بارشی بر روی كشور، امروز (۱۱آذرماه) بارش پراكنده در بعضی نقاط شمال غرب، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز غربی و مركزی، دامنه های زاگرس مركزی، سواحل شمالی، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی رخ می دهد كه تا ظهر امروز بارش در شمال غرب، دامنه های البرز غربی و مركزی و دامنه های زاگرس قطع می گردد.

وی تصریح كرد: فردا (۱۲ آذرماه) بارش پراكنده از سواحل خزر و خراسان شمالی رخ می دهد و سپس سامانه بارشی از شمال شرق خارج می گردد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این كه از فردا تا روز چهارشنبه (۱۲ تا ۱۴ آذرماه) آسمان صاف و هوا پایدار خواهد بود، اظهار داشت: افزایش غلظت آلاینده ها و كاهش كیفیت هوا در شهرهای پرجمعیت و صنعتی پیش بینی می گردد كه به تدریج در روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به غرب، بارش در نیمه غربی كشور آغاز می گردد.

وظیفه در انتها اظهار نمود: فردا (۱۲ آذرماه) آسمان تهران صاف تا نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی با حداكثر و حداقل دمای ۱۵ و هشت درجه سانتیگراد خواهد بود. همینطور تهران در روز سه شنبه (۱۳ آذرماه) صاف همراه با غبار صبحگاهی با بیشترین و كمترین دمای ۱۵ و هفت درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.
1397/09/11
15:34:41
5.0 / 5
4606
تگهای خبر: آلاینده , بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است