رییس كمیته محیط زیست شورای شهر تاكید كرد

ضرورت تكمیل و شفاف سازی شناسنامه درختان ولیعصر

ضرورت تكمیل و شفاف سازی شناسنامه درختان ولیعصر

به گزارش لوازم حیوان خانگی رییس كمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در تذكری به سازمان بوستان ها و فضای سبز، بر ضرورت تكمیل و شفاف سازی درختان محور ولیعصر (عج) توسط سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران تاكید نمود.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آرش حسینی میلانی در جلسه علنی امروز (یكشنبه ) شورای اسلامی شهر تهران در تذكری كه متن آن در اختیار هیات رییسه و خبرنگاران قرار گرفت، اظهار داشت: سازمان بوستان ها و فضای سبز ظرف دو ماه باید شناسنامه درختان محور ولیعصر (عج) را تكمیل و به شورای اسلامی شهر تهران ارسال نماید. حمایت و حفاظت از درختان ولیعصر (عج) در قالب مصوبه دی ماه سال 1395 شورای اسلامی شهر تهران جنبه عملیاتی پیدا كرده است. در شورای پنجم طی مكاتباتی با شهرداری گزارش عملكرد این مصوبه مورد پیگیری قرار گرفته است.

رییس كمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در انتها تصریح كرد: متاسفانه گزارش دهی منظم شش ماهه در مورد عملكرد این مصوبه وجود ندارد و آمار دقیق و جامعی از وضعیت درختان هم به شورای اسلامی شهر تهران گزارش نشده است. بنابراین بر مبنای بند "3" ماده "71" قانون شوراها، از سازمان بوستان ها و فضای سبز می خواهم تدابیر لازم را برای تكمیل و شفاف سازی شناسنامه درختان محور ولیعصر (عج) در دستور كار قرار داده و ظرف دو ماه شناسنامه مذكور را تكمیل و به شورای اسلامی شهر تهران ارسال نماید.1397/09/18
14:07:37
5.0 / 5
4598
تگهای خبر: حفاظت , حمایت , خدمات , درختان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است