تبیین بسته آموزش محیط زیست در پیش دبستانی ها

تبیین بسته آموزش محیط زیست در پیش دبستانی ها

لوازم حیوان خانگی: برنامه بیست و ششمین زنگ آموزش كاركنان سازمان حفاظت محیط زیست با اختصاص به سوژه تبیین بسته آموزش محیط زیست در پیش دبستان، فردا در سالن همایش های بین المللی سازمان محیط زیست اجرا میگردد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر مدیر كل دفتر آموزش محیط زیست اظهار داشت: در این برنامه آموزشی، نجم السادات موسوی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و دارای مدرك دكتری مدیریت آموزشی، مباحث مربوط به «بسته آموزش محیط زیست در پیش دبستان» را تشریح خواهدنمود.

آرش یوسفی با بیان این مطلب اضافه كرد: امروز همه می دانیم كه وضعیت كنونی محیط زیست كشور در شرایط بحرانی قرار گرفته و یكی از دلایل اصلی این بحران ها، فقدان آگاهی لازم و ضعف فرهنگی در زمینه ارتباط شهروندان با محیط زیست است.

وی سالهای اولیه زندگی را دوران بسیار حساسی قلمداد كرد و اظهار داشت: با عنایت به اینكه در این دوران كودكی، نگرش ها، ارزش ها و مهارت های مورد نیاز جهت زندگی شكل می گیرد؛ بهترین زمان برای انتقال مفاهیم حفاظت و پشتیبانی محیط زیست به انسانها باز در همین دوران است.

یوسفی افزود: دفتر آموزش محیط زیست با همكاری وزارت آموزش و پرورش و اساتید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نسبت به تهیه محتوای بسته ی آموزش محیط زیست در پیش دبستان اقدام نمود و محتوای آن در قالب طرح پژوهشی و فرآیندی كاملاً علمی و كارشناسی تهیه شده و از تمامی تخصص های مورد نیاز بهره برداری شده و به تأیید وزارت آموزش و پرورش رسیده است.

مدیر كل دفتر آموزش محیط زیست هدف از تهیه این بسته آموزشی را مشاركت در تربیت نسلی آگاه، مسئول و دوست دار محیط زیست دانست و اضافه كرد: این بسته در گام نخست برای مربیان پیش دبستانی و نحوه ی آموزش محیط زیست به كودكان در فضاهای باز و بسته اشاره دارد و نجم السادات موسوی می كوشد تا در این برنامه آموزشی، خلاصه ای از اهداف و محتوای موجود در این بسته ی آموزشی را برای حاضران تبیین كند.

​​​​​​​ وی با ابراز امیدواری نسبت به اینكه این بسته آموزشی بتواند فصل جدیدی از حفاظت محیط زیست در نسل آینده را تضمین كند؛ اظهار داشت: حضور در این برنامه آموزشی آزاد بوده و از عموم علاقمندان خصوصاً مربیان و والدین كودكان قبل از دبستانی دعوت میگردد تا در این نشست آموزشی شركت نمایند.

1397/09/19
14:58:07
5.0 / 5
4606
تگهای خبر: حفاظت , زندگی , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است