در بوی بد تهران پای گوگرد در بین است؟

در بوی بد تهران پای گوگرد در بین است؟

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیر واحد پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه هنوز منبع بوی نامطبوع تهران شناسایی نشده است، اظهار داشت: با توجه با افزایش غلظت آلاینده های مختلف تهران همچون دی اكسیدگوگرد، می توان نتیجه گرفت كه یك منبع گوگرد دار سبب افزیش شاخص آلاینده های تهران شده بود.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، روز گذشته در برخی از مناطق تهران بوی نامطبوعی سبب آزار شهروندان شده بود كه شب گذشته كارگروه ویژه ای در محیط زیست شهر تهران به منظور شناسایی منبع متصاعدكننده این بوی نامطبوع، تشكیل شد اما در ساعت های پایانی شب این كارگروه اعلام نمود كه همچنان نتوانسته منشاء بو را پیدا كند.
امروز بامداد حسین شهبازی مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه هنوز منبع بوی نامطبوع تهران مشخص نشده است، به ایسنا گفت: بررسی های ما در شركت كنترل كیفیت هوای تهران نشان داده است كه شب گذشته جهت باد شمال شرق به سمت جنوب غرب بوده و غلظت همه آلاینده ها شامل ذرات معلق كوچكتر از دو و نیم میكرون، ۱۰ میكرون و دی اكسید گوگرد بالا رفته است. اینها نشان داده است كه منشاء گوگرددار سبب افزایش شاخص آلاینده ها شده است.
وی افزود: نخستین افزایش غلظت داده های مربوط به آلاینده ها در ایستگاه های پایش كیفیت هوای جنوب و جنوب غرب تهران رخ داد و رشد غلظت آلاینده ها در ایستگاه های شمال شهر كمتر بوده است.
به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، شب گذشته آرش حسینی میلانی سخنگوی كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با ایسنا با بیان این كه بوی نامطبوع در تهران یك پدیده جدید بوده و باید متخصصان امر در حوزه های مختلف به صورت جمعی فرضیات خویش را بررسی نموده و به پاسخ دقیقی در مورد چرایی وقوع این اتفاق برسند، اظهار داشت: از آن جایی كه تمام فرضیات درمورد نشر فاضلاب، گاز، مترو و... منتفی شده است، به زمان بیشتری نیاز داریم تا این پدیده جدید را بررسی و پس از آن در موردش اظهارنظر نماییم.
همچنین احمد صادقی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، شب گذشته در گفت وگو با ایسنا اعلام نمود: پیگیری كردیم كه آیا این حادثه مورد مسمومیت یا صدمه بدنی داشته یا خیر؟، اظهار نمود: خوشبختانه گزارش های دریافتی از آن حكایت می كند كه حتی یك مورد رجوع به مراكز درمانی به علت استنشاق این بوی نامطبوع و مسمومیت ناشی از آن، وجود نداشته است.1397/10/13
14:10:29
5.0 / 5
4565
تگهای خبر: آلاینده , خدمات , شاخص , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است