فراخوان مقاله برای همایش ملی دریای كاسپین و رژیم حقوقی حاكم بر آن

فراخوان مقاله برای همایش ملی دریای كاسپین و رژیم حقوقی حاكم بر آن

لوازم حیوان خانگی: بنیاد ایرانشناسی برای ارسال مقاله به همایش ملی دریای كاسپین (مازندران) و رژیم حقوقی حاكم بر آن فراخوان داد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر بنیاد ایرانشناسی برای ارسال مقاله به همایش ملی «دریای كاسپین (مازندران) و رژیم حقوقی حاكم بر آن» فراخوان داد.
در این فراخوان آمده است: بنیاد ایرانشناسی در نظر دارد در ادامة مجموعه نشستها و همایشهای خود در حوزة ایرانشناسی مبادرت به برگزاری همایش ملی با سوژه «دریای كاسپین (مازندران) و رژیم حقوقی حاكم بر آن» كند. این همایش دارای فراخوان ارسال مقاله در هشت محور با سوژه رژیم حقوقی دریای كاسپین است.
آن گونه كه در این فراخوان آمده هشت محور این همایش رژیم حقوقی دریای كاسپین و نقش متقابل آن در مناسبات اقتصادی، جغرافیای سیاسی دریای كاسپین و نقش آن در رژیم حقوقی دریا، حقانیتها و مالكیتهای تاریخی- حقوقی ایران در دریای كاسپین، تاریخ روابط اقتصادی ایران و كشورهای همسایه در دریای كاسپین، تاریخ روابط سیاسی ایران و كشورهای همسایه در دریای كاسپین، چشم اندازهای محیط زیست در رژیم حقوقی كاسپین، حقوق و روابط بین الملل حاكم بر كاسپین و دریانوردی و حقوق بین الملل كاسپین اعلام شده است.
تاریخ برگزاری همایش ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۷ در محل بنیاد ایرانشناسی، از ساعت ۸/۳۰ تا ۱۲ است و در این برنامه علاوه بر سخنرانی حضرت آیت الله سیدمحمد خامنه ­ای، رئیس بنیاد ایرانشناسی، پژوهشگران و استادان حوزة مطالعاتی دریای مازندران به ارائة مقاله و سخنرانی خواهند پرداخت.
بر این اساس، از پژوهشگران، استادان، دانشجویان و علاقه­مندان به حوزة مطالعاتی دریای مازندران دعوت می شود برای ارسال مقالات خود تا اختتام روز هفتم اسفندماه ۱۳۹۷، با عنایت به محورهای همایش، اقدام نمایند. ارسال مقالات برای همگان آزاد و بلاعوض است. مقالات منتخب در بانك نشریات كشور، پایگاه مجلات تخصصی نور و تارنمای بنیاد ایرانشناسی نمایه خواهد شد. محل برگزاری همایش تهران، شیخ بهایی جنوبی، خیابان ایرانشناسی، بنیاد ایرانشناسی است و آدرس رایانامه برای تماس و ارسال مقاله mags@iranology.ir اعلام شده است.
علاقه مندان جهت دریافت اطلاع بیشتر می توانند با شماره تلفن ۸۸۲۱۲۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرند.

1397/11/20
23:19:18
5.0 / 5
4311
تگهای خبر: گونه , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است