در گزیده اخبار اجتماعی امروز بخوانید

از تذكر ناجا درباره فیلمبرداری از ماموران پلیس تا درخواست برای اهدای خون

از تذكر ناجا درباره فیلمبرداری از ماموران پلیس تا درخواست برای اهدای خون

لوازم حیوان خانگی: تصویب كلیات بودجه سال آینده شهرداری تهران، درخواست برای اهدای خون در ایام پایانی سال، تشكیل كارگروه نشاط اجتماعی در وزارت كشور، كاهش دما در نیمه شمالی كشور، ممنوعیت تصویربرداری از ماموران پلیس در حین عملیات و... همچون اهم اخبار تحریریه اجتماعی ایسنا در روز یكشنبه 12 اسفندماه است.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، تحریریه اجتماعی ایسنا امروز - یكشنبه 12 اسفندماه - بیشتر از 50 خبر بر خروجی خود منتشر نمود كه بعضی از آنها به دنبال می آید:
تصویب كلیات بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۱۳ رأی موافق و ۶ رأی مخالف كلیات بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری تهران را به تصویب رساندند.
تمركززدایی مهم ترین رویكرد بودجه سال آینده شهرداری تهران
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران تمركززدایی را مهم ترین رویكرد بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری تهران دانست و اظهار داشت: با تمركززدایی از بودجه های خدمات شهری و اجتماعی، پایه بودجه مناطق به خصوص مناطق كمتر برخوردار پایتخت افزایش یافته است.
تلاش شورای شهر برای اتمام بررسی لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تا ۲۰ اسفند
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این كه شورای اسلامی شهر تهران تا اختتام هفته جلسات خودرا در دو نوبت بامداد و پس از ظهر پیگیری خواهد كرد، اضافه كرد: امیدواریم تا ۲۰ اسفند ماه بررسی لایحه بودجه ۹۸ شهرداری به اتمام برسد
تشكیل كارگروه دائمی «نشاط اجتماعی» در وزارت كشور
وزیر كشور از مردم خواست كه اگر انتقاد و یا سفارش هایی برای كمك به شورای اجتماعی در زمینه نشاط اجتماعی دارند، آنها را به دبیرخانه شورای اجتماعی ارائه كنند.
در روزهای پایانی سال، اهدای خون را فراموش نكنید
مدیركل انتقال خون استان تهران با بیان بازگشت ۳۷۸هزار تهرانی برای اهدای خون طی ۱۱ ماه گذشته، در عین حال از مردم خواست كه در ایام پایانی سال اهدای خون را فراموش نكنند.
۱۷ فرآورده تبلیغی ماهواره ای غیرمجاز اعلام شد
سخنگوی سازمان غذا و دارو اسامی ۱۷ فرآورده غیرمجاز را كه به طور گسترده در شبكه های ماهواره ای تبلیغ می شوند، اعلام نمود.
جراحی دوباره "حذف ازدواج دختران زیر۱۳سال"
درحالی كه معاون رئیس جمهور در امور زنان از ارسال «لایحه حذف تبصره مربوط به ازدواج دختران زیر ۱۳ سال» به دولت خبر داد، مشاور حقوقی و پارلمانی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در این باره اظهار داشت: معاونت طی سال های اخیر به این مساله ورود كرد و مطالعاتی را انجام داد، اما تقارن طرح نمایندگان مجلس با پیش نویس لایحه معاونت زنان سبب تامل ما شد تا نتایج طرح مجلس به ثمر برسد، اما رد طرح مذكور در كمیسیون مجلس، این معاونت را وادار كرد تا لایحه پیشنهادی سابق را سریعا بررسی و به دولت نمایش كند.
جای خالی مددكاران اجتماعی در لایحه اطفال و نوجوانان
رئیس انجمن مددكاری اجتماعی ایران با اشاره به لایحه اطفال و نوجوانان اشاره كرد: به نظر قانون خوبی است، اما حیطه اختیارات مددكاران اجتماعی تعریف نشده است. مددكاران اجتماعی اختیار تام برای حمایت ندارند و همه موارد منوط به سیستم قضایی می شود؛ در حالیكه در خیلی از موارد باید حمایت اجتماعی پیش از ورود به سیستم قضایی صورت گیرد.
چرخش نظام آموزشی به سمت سیستم پرورشی
علی كاظمی - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، سند تحول بنیادین را مهم ترین چرخش نظام آموزشی از سیستم آموزش محور به سمت سیستم پرورش محور دانست.
بطحائی: ترس نمره و اخراج شدن باید از دستور مدارس خارج شوند
سیدمحمد بطحائی - وزیر آموزش و پرورش، كنكور، كتاب های كمك آموزشی، برنامه های الزامی و ترس از نمره را موانع اصلی تربیت و پرورش در مدارس دانست.
از فسیل های ۸ میلیون ساله تا ژن های فریز شده
سرویس محیط زیست ایسنا همزمان با ۱۲اسفندماه و روز جهانی حیات وحش، در گزارشی با عنوان "از فسیل های 8 میلیون ساله تا ژن های فریز شده" به بررسی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیكی سازمان محیط زیست پرداخته است.
آیا جنگل های شمال كشور تا ۳۰ سال آینده نابود می شوند؟
چند ماهی است كه خبرهای مختلفی در خصوص نابودی جنگل های شمال كشور تا چند سال آینده منتشر می شود. برخی كارشناسان حوزه منابع طبیعی همچون هادی كیا دلیری -رئیس انجمن جنگلبانانی ایران- بارها مطرح كرده اند كه تا ۳۰ سال آینده جنگلی در شمال كشور نخواهیم داشت، اما رئیس شورای عالی جنگل با استناد به آخرین آمار دفتر مهندسی و مطالعات سازمان جنگل ها نظر دیگری دارد.
كاهش دما در نیمه شمالی كشور
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال بارش پراكنده در دامنه های جنوبی البرز و مناطق غرب، از كاهش نسبی دمای نوار شمالی كشور آگاهی داد.
هیچكس حق تصویربرداری از مامور پلیس را ندارد
سردار حسین اشتری - فرمانده ناجا اصرار كرد كه هیچكس حق تصویربرداری از مامور ناجا در حین عملیات و همین طور توهین به او را ندارد.
انهدام ۱۲ باند اینترنتی مواد مخدر
سرهنگ محمد بخشنده - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری بیشتر از ۱۰۰۰ خرده فروش موادمخدر در شعاع یك كیلومتری مدارس تهران و انهدام ۱۲ باند اینترنتی مواد مخدر آگاهی داد.
افزایش حقوق سربازان تحت پوشش كمیته امداد به ۹۰۰ هزارتومان
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد كل نیروهای مسلح از افزایش حقوق سربازان متأهل تحت پوشش كمیته امداد خمینی(ره) آگاهی داد.
اخبار پربازدید تحریریه اجتماعی ایسنا تا لحظه انتشار این گزارش باز به شرح زیر است:
فریاد زن جوان، نقشه شوم راننده را نقش بر آب كرد
هیچكس حق تصویربرداری از مامور پلیس را ندارد
جراحی دوباره "حذف ازدواج دختران زیر۱۳سال"
آیا جنگل های شمال كشور تا ۳۰ سال آینده نابود می شوند؟
۵ علت احتمالی ورم پاها1397/12/13
14:02:31
5.0 / 5
4541
تگهای خبر: آب , بارش , جنگل , حمایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است