لزوم تصویب لایحه پشتیبانی از محیط بانان

لزوم تصویب لایحه پشتیبانی از محیط بانان

به گزارش لوازم حیوان خانگی معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینكه برخی از محیط بانان به اعدام محكوم شده اند، بر لزوم تصویب لایحه پشتیبانی از محیط بانان تاكید نمود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، اصغر دانشیان - معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست - در حاشیه افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه محیط زیست با اشاره به اینكه تابحال ۱۳۸ محیط بان برای حفاظت از آب و خاك و محیط زیست ایران به شهادت رسیده اند و ده ها نفر جانباز شده اند، در مورد لایحه پشتیبانی از محیط بانان اظهار داشت: چندین ماه است كه لایحه پشتیبانی از محیط بانان در مجلس منتظر بررسی است.

وی با اشاره به اینكه هم اكنون چندین محیط بان محكوم به قصاص و اعدام شده اند، اظهاركرد: سازمان های مردم نهاد و فعالان محیط زیست به دنبال آن هستند كه این محیط بانان از اعدام نجات پیدا كنند.

معاون پارلمانی سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه اظهار داشت: اگر لایحه پشتیبانی از محیط بانان به تصویب برسد، حداقل محیط بانان اجازه پیدا می كنند كه از حریم و حوزه و هویت خود دفاع كنند و در صورت تیراندازی بعنوان ضارب قصاص نشوند.

وی با اشاره به اینكه علی لاریجانی - رئیس مجلس - قول داده است كه لایحه پشتیبانی از محیط بانان، خارج از نوبت و با اولویت بررسی شود، اظهاركرد: هم اكنون این لایحه در ردیف ۲۲ بررسی های مجلس است و قرار بود پیش از آخر سال ۹۷ پیگیری شود.

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست همینطور اظهار نمود: هدف از برگزاری نمایشگاه محیط زیست انتقال فرهنگ محیط زیست برای جامعه است و اگر بتوانیم این اهداف را به خوبی تبیین نماییم، آحاد ملت ایران خود طرفدار محیط زیست می شوند.
1398/01/24
15:39:25
5.0 / 5
4901
تگهای خبر: آب , حفاظت , حمایت , محیط بان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است