وزش باد نسبتا شدید در تهران طی فردا

وزش باد نسبتا شدید در تهران طی فردا

لوازم حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد نسبتا شدید در تهران طی فردا (8 خرداد) از افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در هوای پایتخت آگاهی داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده كاهش میزان ناپایداری جوی طی بامداد امروز (۷ خرداد) است، اظهار نمود: بدین جهت شرایط لازم برای تجمع موقتی آلاینده ها طی برخی ساعات فراهم می شود.

وی افزود: به تدریج با تغییر شرایط جوی در طول روز، در بعضی ساعات خصوصاً بعد ازظهر بر میزان ابرناكی و سرعت وزش باد افزوده می شود كه بطور كلی در بهبودی وضعیت كیفیت هوا موثر است.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران برمبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا با وجود افزایش نسبی غلظت آلاینده ها همچون ذرات معلق در بعضی ساعات امروز (۷ خرداد) وضعیت سالم كیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران برقرار است.

شهبازی با اشاره به اینكه با كاهش میزان ناپایداری جوی از امشب و تداوم آن تا بامداد فردا (۸ خرداد) احتمال افزایش نسبی غلظت برخی آلاینده های هوا وجود دارد، اشاره كرد: به تدریج با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار تا بعد ازظهر فردا برخی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید می باشد كه احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینكه دمای هوا در تهران تا روز آینده روند كاهشی دارد، اظهار داشت: بر این اساس همراه با ناپایداری های جوی در بعد ازظهر فردا (۸ خرداد) وضعیت كیفیت هوای پایتخت در شرایط بهتری قرار می گیرد.

شهبازی درانتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۷۳ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۸۴ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1398/03/08
11:10:48
5.0 / 5
4613
تگهای خبر: آلاینده , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است