بسته امروز اخبار اجتماعی لوازم حیوان خانگی،

از خبر خوش فرمانده یگان محیط زیست تا زمان حذف طرح زوج و فرد و

از خبر خوش فرمانده یگان محیط زیست تا زمان حذف طرح زوج و فرد و

به گزارش لوازم حیوان خانگی ۹ روز تا حذف طرح «زوج وفرد» در پایتخت، خصوصیت های یك خواب خوب از زبان متخصص طب خواب، ۸۹ درصد زباله گردان مهاجران غیرقانونی اند، خبر خوش فرمانده یگان محیط زیست درباره محیط بان همدانی محكوم به اعدام و آغاز پرداخت مابه التفاوت افزایش «حقوق » فروردین ماه مستمری بگیران تیتر برخی اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا است.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، اداره اخبار اجتماعی امروز (۲۲ خرداد) ۵۰ خبر روی خروجی خود منتشر نموده كه بعضی از مهمترین آنها در ادامه آمده است:۹روز تا حذف طرح «زوج وفرد» در پایتخت/ همه چیز در مورد طرح جایگزین

محسن پورسیدآقایی -معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران- ابعاد مختلف طرح حذف «زوج و فرد» و طرح جایگزین را كه از اول تیرماه اجرایی می شود را شرح داد.

وی با بیان خبر حذف طرح زوج یا فرد از آغاز تیر ماه، اظهار داشت: از آنجایی كه منابع متحرك، بخش عمده آلودگی هوا را بر عهده دارند می بایست تقاضای سفر را مدیریت نماییم چون كه در دنیا از دو روش دیگر یعنی تولید سوخت باكیفیت و تولید وسایل نقلیه استاندارد هم استفاده می شود اما در كشور ما از آنجایی كه بر روی دو روش فوق الذكر نمی توان نظری داد، بر همین مبنا مدیریت تقاضای سفر را می توان در دستور كار قرار داد.

جزییات اقدام جدید وزارت بهداشت درباره «كولونوسكوپی در مطب»

دكتر كیانوش جهانپور -مدیركل روابط عمومی وزارت بهداشت- درباره دستورالعمل و نحوه انجام كولونوسكوپی در مطب كه به تازگی از جانب معاونت درمان ابلاغ گردیده و موافقان و مخالفانی را به همراه داشته، توضیح داد.

مدیركل روابط عمومی وزارت بهداشت درباره مصوبه اخیر معاونت درمان وزارت بهداشت در خصوص انجام كولونوسكوپی در بعضی مطب ها، اظهار داشت: از آنجایی كه به صورت كلی آندوسكوپی و بخصوص كلونوسكوپی نیازمند نوعی آرام سازی افراد است، باید در مراكز و مطب هایی صورت گیرد كه از جانب وزارت بهداشت مورد بازدید قرار گرفته، مجوزهای مربوطه را دریافت كرده و حداقل های لازم را برای انجام این كار داشته باشند.

ویژگی های یك خواب خوب از زبان متخصص طب خواب

آیا برای شما هم اتفاق افتاده كه با خستگی فراوان به رختخواب بروید اما بعد از بیدار شدن همچنان خسته و بی حال باشید؟ یا بعد از بیدار شدن از خواب، اطرافیان بگویند كه در خواب حرف زده اید؟ این دست اتفاقات و موارد این چنینی همگی جزئی از اختلالات خواب شناخته می شوند.

زهرا بنفشه آل محمد -متخصص طب خواب- خصوصیت های خواب خوب را به دو دسته خصوصیت های كمی و كیفی تقسیم بندی كرد و اظهار داشت: از نظر كمیت، نیاز افراد به خواب در شبانه روز نسبت به یكدیگر متفاوت می باشد.

وجود ۱۴ هزار «زباله گرد» غیررسمی در كشور/۸۹ درصد زباله گردان مهاجران غیرقانونی اند

كامیل احمدی -سرپرست پژوهش زباله گردی كودكان- نتایج جدیدترین پژوهش های انجام شده در حوزه زباله گردی كودكان را شرح داد.

این مردم شناس و سرپرست پژوهش زباله گردی كودكان در مراسم رونمایی از پژوهش یغمای كودكی كه در آستانه روزجهانی مبارزه با كار كودكان در باب شناخت، پیشگیری و كنترل پدیده زباله گردی كودكان تهران برگزار گردید با اشاره به اینكه عرضه راه كار درمورد این مورد كار راحتی نیست، اظهار داشت: این راه كارها از جغرافیایی به جغرافیای دیگر متفاوت می باشد و البته چون مبحث این كودكان عموما داخلی نیست و آنها مهاجران افغانستانی هستند، بنابراین راه كارها كمی متفاوت هستند.
آغاز پرداخت مابه التفاوت افزایش «حقوق » فروردین ماه مستمری بگیران

محمد حسن زدا -سرپرست سازمان تامین اجتماعی- از آغاز پرداخت مابه التفاوت افزایش مستمری فروردین ماه سال جاری به همراه مستمری خرداد ماه اطلاع داد.

مهلت باردیگر به فرهنگیان مقیم خارج برای ثبت نام اشتغال در مدارس ایرانی

غلامرضا كریمی -رئیس مركز امور بین الملل و مدارس خارج از كشور وزارت آموزش و پرورش- از تمدید مهلت ثبت درخواست فرهنگیان مقیم خارج برای اشتغال در مدارس ایرانی با دریافت حقوق ریالی تا آخر خرداد اطلاع داد.

كریمی با اشاره به اعلام فراخوان مركز امور بین الملل و مدارس خارج از كشور پیرامون ثبت نام فرهنگیان مقیم در خارج از كشور برای اشتغال در مدارس و دریافت حقوق به صورت ریالی اظهار نمود: آخرین مهلت ثبت نام را تا ۱۵ خرداد ماه اعلام نموده بودیم ولی هنوز امكان ثبت نام وجود دارد.

خبر خوش فرمانده یگان محیط زیست درباره محیط بان همدانی محكوم به اعدام

سرهنگ جمشید محبت حانی -فرمانده یگان محیط زیست كشور- با اشاره به پیگیری های پرونده «سعید مومیوند» محیط بان محكوم به اعدام استان همدان و نقض این حكم، از تبدیل قرار بازداشت این محیط بان به قرار وثیقه اطلاع داد.

پاكسازی هفتگی پارك ها و تفرجگاه های پایتخت از عوامل ناامن كننده

سردار حسین رحیمی -رییس پلیس پایتخت- از پاكسازی هفتگی پارك ها و تفرجگاه های پایتخت از عوامل ناامن كننده و مزاحمان اطلاع داد.

سردار رحیمی درباره اقدامات پلیس برای تامین امنیت در تفرجگاه ها و پارك های پایتخت اظهار داشت: پارك ها، تفرجگاه ها و مراكز تفریحی جزو اولویت های پلیس است و تامین امنیت در این مكان برای ما بسیار حائز اهمیت می باشد.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پربازدیدترین اخبار اجتماعی طی ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:

۹ روز تا حذف طرح «زوج وفرد» در پایتخت/ همه چیز در مورد طرح جایگزین

توصیه هایی برای سحرخیزی

دستگیری راننده تاكسی اینترنتی پیش از آزار دو دختر نوجوان

ویژگی های یك خواب خوب از زبان متخصص طب خواب

بیانیه بیمارستان امام خمینی درباره شایعات فوت یكی از دستیاران ارتوپدی


1398/03/23
18:59:07
5.0 / 5
4927
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است