كاهش دما در نوار شمالی در هفته آینده

كاهش دما در نوار شمالی در هفته آینده

لوازم حیوان خانگی: مدیركل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش پراكنده همراه با رعد و برق در برخی از استان ها طی امروز و فردا (6 و 7 تیرماه) از ریزش هوای سرد، كاهش دما و بارش باران در نوار شمالی كشور از بعدازظهر یكشنبه آینده (9 تیرماه) آگاهی داد.احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا اظهاركرد: با عنایت به تحلیل آخرین مدلهای هواشناسی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب پنجشنبه (۶ تیرماه) در بعضی مناطق گیلان و ارتفاعات البرز در استان های سمنان، شرق مازندران، گلستان و شرق تهران و در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و هرمزگان بارش پراكنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

وی افزود: همین شرایط را فردا (۷ تیرماه) در بعضی مناطق گیلان، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز در استان های سمنان و شرق مازندران و در شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل و همین طور در جنوب غرب استان كرمان و شمال شرق هرمزگان شاهد خواهیم بود.

مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این كه پس فردا (۸ تیرماه) در غالب نقاط كشور جوی پایدار حاكم خواهد بود، اظهار داشت: از بعدازظهر یكشنبه (۹ تیرماه) و طی روز دوشنبه (۱۰ تیرماه) با ریزش هوای سرد، كاهش دما و بارش باران روی نوار شمالی كشور پیش بینی می شود.

وظیفه با بیان این كه طی دو روز آینده در نوار شرقی كشور وزش باد شدید پیش بینی می شود، اظهاركرد: در منطقه زابل این وزش باد شدید سبب خیزش گرد و خاك، كاهش كیفیت هوا و دید افقی می شود. در همین مدت برای استان های سمنان، اصفهان، یزد، مركزی و جنوب استان كرمان وزش باد همراه با گرد و خاك پیش بینی می شود.

وی اشاره كرد: امروز (۶ تیرماه) با عنایت به افزایش سرعت وزش باد روی كشور عراق و جنوب غرب كشور، وقوع گرد و خاك در جنوب غرب دور از انتظار نیست.

این كارشناس سازمان هواشناسی درانتها با اشاره به این كه امشب هوای تهران صاف همراه با وزش باد خواهد بود، اظهار داشت: فردا (۷ تیرماه) آسمان تهران صاف همراه با وزش باد، در پس از ظهر افزایش ابر و گاهی همراه با وزش باد شدید همراه خواهد بود. پیش بینی می شود دمای تهران در این روز در گرمترین زمان به ۳۷ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان به ۲۵ درجه سانتیگراد برسد. همین طور پس فردا (۸ تیرماه) آسمان تهران صاف، در پس از ظهر همراه با وزش باد با بیشینه و كمینه دمای ۳۷ و ۲۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.1398/04/06
11:17:23
5.0 / 5
4392
تگهای خبر: بارش , كیفیت , گرد و خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است