تأثیر مثبت طرح جدید ترافیك بر كاهش آلودگی هوا

تأثیر مثبت طرح جدید ترافیك بر كاهش آلودگی هوا

به گزارش لوازم حیوان خانگی رئیس كمیته سلامت شورای شهر تهران از تأثیر مثبت طرح جدید ترافیك در كاهش آلودگی هوا اطلاع داد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، ناهید خداكرمی امروز در مورد اجرای طرح ترافیك جدید با بیان این كه هر چه قدر برنامه ها سخت گیرانه تر باشد به نفع مردم است، اظهار داشت: چرا تاكنون برای جلب مشاركت مردم در كاهش آلودگی هوا فكری نكرده ایم و دائم به دور خود می چرخیم؟

وی با اشاره به اینكه تغییر رفتار مردم می تواند نقش مهمی در كاهش آلودگی هوا داشته باشد، اظهاركرد: من از همكاران خودم تعجب می كنم كه می گویند طرح جدید باعث كاهش آلایندگی نشده است. اگر سری به سامانه شركت كنترل كیفیت هوا بزنند آمارها از سال ۸۱ تابحال موجود است و تمام آلاینده ها را به ماه و به سال می توان با هم مقایسه كرد.

خداكرمی با اشاره به اینكه رصد كمیته سلامت نشان داده كه طرح ترافیك جدید بر كاهش آلایندگی تأثیر داشته است و اگر مشاركت مردم افزایش یابد این مساله دو چندان می شود، اظهار داشت: از جانب دیگر این روزها شاهد ازدحام و صف های طولانی در خطوط حمل و نقل عمومی هستیم و دولت باید كمك نماید تا فكری به حال توسعه حمل و نقل عمومی بكنیم.

وی از اعضای شورای شهر تهران خواست با اعداد و ارقام و بر مبنای آمار صحبت كنند.

خداكرمی با اشاره به اینكه میزان فوتی ها نشان داده است كه اگر برای حل گره های ترافیكی كاری نمی نماییم حداقل برای پیشگیری از مرگ و میر باید كاری كرد، اظهار داشت: از تغییر نترسید و از معاونت حمل و نقل می خواهیم كه مطالعات خویش را در اختیار دیگر گروه ها بگذارد و حتی یك محله را در اختیار گروههای مطالعاتی قرار دهد تا آنها بتوانند در مورد اثرگذاری این طرح نظر دهند.
1398/04/19
15:24:13
5.0 / 5
4218
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است