معاون رئیس جمهور خبر داد:

سرمایه گذاری ۱۸۰ هزار میلیارد تومانی در حوزه گردشگری كشور

سرمایه گذاری ۱۸۰ هزار میلیارد تومانی در حوزه گردشگری كشور

لوازم حیوان خانگی: معاون رئیس جمهور از سرمایه گذاری 180 هزار میلیارد تومانی در حوزه گردشگری كشور آگاهی داد و اظهار داشت: این میزان سرمایه گذاری در چارچوب بیشتر از 2 هزار پروژه انجام شده است.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، علی اصغر مونسان ظهر سه شنبه در جریان سفر به شهرستان مرزی بندر آستارا در جمع خبرنگاران با اشاره به سرمایه گذاری ویژه در حوزه گردشگری كشور، اظهار نمود: ۱۸۰ هزار میلیارد تومان در چارچوب بیشتر از ۲ هزار پروژه در حوزه گردشكری سرمایه گذاری شده و در حال اجرا می باشد.
وی اضافه كرد: این میزان سرمایه گذاری نوید بخش اتفاقات خوب در آینده و در این عرصه گردشگری كشور است.
مونسان با اشاره به روند افزایشی این پروژه ها، اظهار داشت: در سه ماه گذشته ۸۰۰ موافقت اصولی صادر شده و این نشان از رونق سرمایه گذاری در بخش گردشگری دارد.
وی در ادامه با اشاره به اینكه آمارها امسال نشان دهنده رونق حوزه گردشگری، بیان كرد: در سال ۹۶ چهار میلیون و ۷۰۰ هزار توریست وارد كشور شد كه این آمار در سال قبل به ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر رسیده است.
رئیس سازمان میراث فرهنگی افزود: از شروع امسال تابحال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شاهد افزایش ورود توریست به كشور هستیم.
وی با اشاره به حركت مثبت و رو به جلوی گردشگری در كشور، اظهار داشت: با وجود مشكلات به وجود آمده به واسطه تحریم ها و تهدیدهای دشمن و كاهش پروازهای مستقیم و تاثیر این مسئله بر حوزه گردشگری، سرمایه گذاری در حوزه گردشگری كشور رشد مناسب ا نشان داده است.


منبع:

1398/05/16
19:55:44
5.0 / 5
4543
تگهای خبر: سفر , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است