افزایش آلاینده ازن در هوای تهران طی برخی ساعات امروز

افزایش آلاینده ازن در هوای تهران طی برخی ساعات امروز

لوازم حیوان خانگی: كیفیت هوای تهران امروز و فردا (19 و 20 مرداد) در بعضی ساعات بر اثر افزایش غلظت آلاینده های ازن و ذرات معلق در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده كاهش میزان ناپایداری جوی در بامداد امروز (۱۹ مرداد) است كه همراه با ازدیاد تردد خودرو ها در اولین روز كاری هفته، شرایط برای تجمع موقتی آلاینده ها در بعضی ساعات فراهم خواهد شد.

رفته رفته با افزایش تابش نور خورشید و مهیا شدن سایر شرایط لازم برای شكل گیری آلاینده ازن، احتمال می رود بین ساعات ۱۳ تا ۱۸ امروز (۱۹ مرداد) بر غلظت آلاینده ازن افزوده شود كه نسبت به روز گذشته از میزان بالاتری برخوردار خواهد بود.

با توجه به كاهش میزان ناپایداری جوی طی امروز (۱۹ مرداد) نسبت به روز قبل انتظار می رود طی برخی ساعات نوزدهمین روز از مرداد ماه افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق و آلاینده ازن مشاهده شود كه به تبع آن برقراری وضعیت نامطلوب كیفیت هوا خصوصاً برای گروه های حساس را در بیشتر مناطق شهر تهران بطور موقت به دنبال خواهد داشت. با تداوم این وضعیت جوی تا فردا (۲۰ مرداد) افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات صبحگاه دور از انتظار نخواهد بود.

همچنین همراه با افزایش دما تا فردا (۲۰ مرداد) و در دسترس بودن سایر عوامل برای تولید آلاینده ازن، احتمال می رود در بعضی ساعات بعدازظهر فردا افزایش نسبی در غلظت این آلاینده نسبت به امروز مشاهده شود. آسمان تهران در بعضی ساعات عصر همراه با وزش باد خواهد بود كه احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

بر اساس گزارش شركت كنترل كیفیت هوای تهران، با عنایت به افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات فردا (۲۰ مرداد) احتمال می رود طی بعضی ساعات شرایط ناسالم كیفیت هوا خصوصاً برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت برقرار شود.

منبع:

1398/05/19
18:39:06
5.0 / 5
4291
تگهای خبر: آلاینده , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است