بعد از ویرانی گسترده در باهاما،

دوریان با شدت كمتر به سمت آمریكا می رود

دوریان با شدت كمتر به سمت آمریكا می رود

به گزارش لوازم حیوان خانگی طوفان دوریان كه سبب ویرانی و سیل شدید در باهاما شده حالا با سرعت كم در حال حركت در نواحی شمال غربی این جزایر است.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، تصاویر ماهواره ای بخش های وسیعی از باهاما همچون فرودگاه بین المللی "گرند باهاما" و شهر بندری مارش در آباكو را زیر آب نشان داده است. همینطور تابحال مرگ پنج نفر در آباكو تایید شده است.
شدت دوریان روز سه شنبه افت كرد و به یك طوفان درجه دو تبدیل شد اما با این وجود جزایر شمال غربی باهاما همچنان شاهد بارندگی و باد شدید و خیزش دریا هستند.
ساكنان شمال باهاما كه شماری از آنها روی بام خانه ها گرفتار شده اند، همچنان منتظر كمك هستند. این طوفان درحالی كه در شدیدترین حالت یعنی درجه پنج بود دوشنبه شب با بادهایی به سرعت حدودا ۳۰۰ كیلومتر در ساعت به باهاما رسید.
ساحل شرقی آمریكا الان برای رسیدن طوفان در حالت آماده باش است.
شهر پام بیچ در فلوریدا كه حدود ۱۵۰ كیلومتر دورتر است، روز سه شنبه شاهد بادهایی به سرعت ۹۶ كیلومتر در ساعت بود.
ویدئوها و گزارش های شاهدان عینی تصاویری از سیل بسیار شدید و گسترده ترسیم می كنند به صورتی كه خانواده ها وحشتزده برای فرار از سیل به بام خانه ها پناه برده اند. همینطور تصاویر ویدئویی وبسایت خبری "باهاما پرس" نشان داده است كه بیمارستانی در منطقه سیل زده به زیر آب رفته است و بیماران مجبور به تخلیه آن شده اند.
این وبسایت نوشت كه كل شهر بندری مارش در جزایر آباكو زیر آب رفته و اخطار داد كه آمار كشته ها امكان دارد پس از رفع شرایط اضطراری و روشن شدن اوضاع افزایش یابد.
بنابر گزارش شبكه خبری بی بی سی، مركز ملی طوفان های آمریكا پیشبینی می كند كه دوریان به آرامی به سمت شمال غربی حركت نماید و بعد بیشتر به سمت شمال تغییر جهت دهد. فلوریدا، جورجیا، كارولینای جنوبی و شمالی جملگی وضعیت اضطراری اعلام نموده اند و در بسیاری مناطق دستور تخلیه الزامی صادر گردیده است.1398/06/13
20:22:09
5.0 / 5
4444
تگهای خبر: آب , بارندگی , سایت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است