اختصاصی مهر؛

هجوم نیروهای باراجین برای انتقال گونه های حیات وحش پردیسان

هجوم نیروهای باراجین برای انتقال گونه های حیات وحش پردیسان

لوازم حیوان خانگی: گروهی از عوامل دهكده طبیعت باراجین قزوین به كلینیك حیات وحش پردیسان رفته اند تا حیوانات این مجموعه حفاظتی را به دهكده طبیعت باراجین منتقل كنند.یك منبع مطلع در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام نمود: گروهی از جانب دهكده طبیعت باراجین قزوین به پارك پردیسان آمده و تلاش دارند حیوانات موجود در كلینیك حیات وحش پردیسان را گرفته و با خود به باراجین ببرند.

به گفته وی عوامل مدیریتی و كاركنان كلینیك حیات وحش پردیسان تابحال در مقابل این مساله مقاومت كرده و درها را بسته اند اما نیروهای اعزامی به شدت آنها را تحت فشار گذاشته اند تا حیوانات پردیسان را به این گروه تحویل دهند.

پیش از این ساخت بیمارستان و كلینیك حیات وحش در مجموعه باراجین مطرح شده و قرار بود بعد از آنكه این مجموعه، بیمارستان خودرا تكمیل كرد، صرفاً حیواناتی كه مجروح می شوند و نیاز به درمان خاص در این بیمارستان دارند، به باراجین منتقل شوند. اما حالا بنظر می رسد دهكده طبیعت باراجین تلاش دارد تا با حیوانات پردیسان مجموعه خودرا تجهیز و تكمیل كند. عیسی كلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست قبل از این تحت عنوان ساماندهی این كلینیك گفته بود این مجموعه باید ساماندهی شده و همه گونه های حیات وحش آن به مراكز دیگر خصوصاً باراجین منتقل شود. بااینكه كلینیك حیات وحش پردیسان محل نگهداری موقت حیوانات برای تیمار و بهبود است اما آن گونه كه منابع آگاه به خبرنگار مهر گفته اند این تصمیم زمینه چینی برای تعطیل مركز بازپروری حیات وحش در پردیسان قلمداد می شود.


منبع:

1398/07/02
21:06:54
5.0 / 5
4443
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است