معاون وزارت كشور:

كم كاری ها در ساماندهی كارون قابل دفاع نیست

كم كاری ها در ساماندهی كارون قابل دفاع نیست

به گزارش لوازم حیوان خانگی معاون امور اقتصادی وزارت كشور اظهار داشت: طرح ساماندهی كارون یكی از پروژه های با اهمیت این استان است كه كم كاری های صورت گرفته، قابل دفاع نیست.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، بابك دین پرست دوشنبه شب در جلسه تخصصی آب و فاضلاب استان خوزستان اظهار نمود: با عنایت به جنگ اقتصادی و تحریم های بی رحمانه دشمنان ضد ایران، مدیریت چریكی مسؤلان اقتصادی و برنامه ریزی بسیار قابل تقدیر است.
وی با اشاره به نامه رهبری و دستور رئیس جمهور در مورد رفع مشكل فاضلاب اهواز اضافه كرد: باید از این دو دستور طلایی برای رفع این مشكل استفاده نمود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت كشور خاطرنشان كرد: باید به هر طریقی شده این مشكل مرتفع شود چون كه نشست های خیابانی برای بحث بهداشت عمومی بسیار نگران كننده است.
وی با اشاره به پروژه های لاینحلی كه در بعضی استان ها وجود دارد، خاطرنشان كرد: این پروژه ها شناسایی و در صورت عدم توانایی مسؤلان استانی در مركز به حل آن رسیدگی می شود.
دین پرست بیان كرد: پروژه طرح ساماندهی كارون یكی از پروژه های با اهمیت این استان است كه كم كاری های صورت گرفته، قابل دفاع نیست.
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت كشور اظهار داشت: رودخانه ای كه می تواند اهرم قوی برای رونق گردشگری این استان باشد حالا به خاطر ورود فاضلاب در چندین نقطه به كارون، حتی ساكنان این شهر نمی توانند به آن نزدیك شوند.
دین پرست با تاكید بر اهمیت توجه به محیط زیست اضافه كرد: حالا رودخانه های بسیاری رو به نابودی هستند و باید بتوانیم با نجات دادن آنها امانت دار خوبی برای محیط زیست باشیم.

1398/07/09
22:58:28
5.0 / 5
4754
تگهای خبر: آب , گردشگری , محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است