معاون حجتی:

تغییر كاربری و واگذاری جنگل ممنوع می باشد

تغییر كاربری و واگذاری جنگل ممنوع می باشد

به گزارش لوازم حیوان خانگی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور اظهار داشت: تغییر كاربری و واگذاری جنگل ممنوع می باشد و این یك اصل غیرقابل تغییر برای سازمان است.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از وزارت جهاد كشاورزی، خلیل آقایی در چهاردهمین جلسه ستاد ملی مدیریت پایدار منطقه هیركانی، بعد از استماع گزارش طرح مطالعات مدیریت منابع طبیعی حوضه های جنگلی شمال كشور تاكید كرد: تغییر كاربری و واگذاری جنگل ممنوع می باشد، صنعت باید در جایی استقرار یابد كه جنگل ها را تحت تأثیر قرار ندهد و این یك اصل لایتغیر برای سازمان است.
وی اضافه كرد: واقعیت این است كه در یك اكوسیستم هم عرصه های منابع طبیعی و هم مردم در كنار هم حیاتشان را ادامه می دهند، اما نمی توانیم منافع نسل های امروز و آینده را نادیده بگیریم و شاهد تخریب جنگل ها و مراتع باشیم.
رئیس سازمان جنگل ها در بخش دیگری از سخنان خود درباره نجات شمشاد هیركانی اظهار داشت: فضای مناسبی برای نجات شمشاد هیركانی بوجود آمده است، اما هنوز اول كار هستیم و همچنان باید با حساسیت و جدیت اقدامات را پیش ببریم.
وی با تاكید بر این كه باید از همه ظرفیت ها و توان فنی و علمی برای زنده مانی شمشاد استفاده نماییم، اضافه كرد: با عنایت به اهمیت مدیریت زمان برای كار در طبیعت، باید كلیه اقدامات با حداكثر سرعت و دقت پیگیری و اجرایی شود.

1398/07/20
14:47:06
5.0 / 5
4378
تگهای خبر: آب , جنگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است