آخرین وضعیت آب و هوایی عتبات عالیات اعلام شد

آسمان آفتابی در نجف، دمای ۳۲ درجه در كربلا

آسمان آفتابی در نجف، دمای ۳۲ درجه در كربلا

لوازم حیوان خانگی: امروز هوای عتبات عالیات نسبتاً خوب گزارش شده و دمای هوا در كربلا الان 32 درجه گزارش می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، آسمان نجف الان آفتابی و دمای هوا ۳۳ درجه سانتیگراد گزارش شده است. امروز هوای نجف غالبا آفتابی پیشبینی شده و در گرم ترین ساعات به ۳۸ درجه سانتیگراد خواهد رسید و حداقل دما امشب در نجف ۲۰ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
آسمان كربلا الان آفتابی است و دمای هوا ۳۲ درجه سانتیگراد گزارش شده است. امروز هوای كربلا غالبا آفتابی خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین ساعات به ۳۶ درجه سانتیگراد خواهد رسید. حداقل دمای هوا امشب در كربلا ۲۰ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
هوای سامرا الان نسبتاً خوب و دمای هوا ۳۲ درجه سانتیگراد گزارش شده است. آسمان سامرا امروز نیمه ابری و دمای هوا در گرمترین ساعات ۳۷ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است. امشب حداقل دمای هوا در سامرا به ۱۷ درجه سانتیگراد خواهد رسید. هوای بغداد الان نسبتا خوب و دمای هوا ۳۲ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است. آسمان بغداد امروز نیمه ابری خواهد بود و دمای هوا در گرمترین ساعات به ۳۷ درجه سانتیگراد خواهد رسید. حداقل دمای هوا ۱۸ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.


منبع:

1398/07/24
00:01:21
5.0 / 5
4445
تگهای خبر: هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است