تنفس هوای پاك در تهران

تنفس هوای پاك در تهران

لوازم حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای الان پایتخت در شرایط پاك است و كیفیت مطلوب هوا در تهران تا بامداد فردا (8 آبان) ادامه دارد.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران حاكی از آنست كه طی بامداد امروز (7 آبان) در بیشتر مناطق پایتخت شاهد برقراری شرایط مطلوب به سبب كاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل و افزایش میزان ناپایداری جوی همراه با ابرناكی در اولین ساعات خواهیم بود.
طی روز نیز با افزایش میزان ناپایداری جو، كاهش ابرناكی و افزایش نسبی سرعت باد در بعضی ساعات بعد ازظهر شرایط را برای پراكندگی آلاینده ها فراهم می آورد كه سبب تداوم شرایط مطلوب در بیشتر مناطق پایتخت می شود.
وزش باد تا ساعات پایانی امروز ادامه دارد كه به دنبال آن در بیشتر مناطق شاخص كیفیت هوا در محدوده سالم قرار می گیرد همین طور این شرایط جوی تا بامداد فردا (8 آبان) ادامه دارد و با وجود افزایش ذرات معلق ناشی از آغاز تردد خودرو ها، در بیشتر مناطق شرایط مطلوب كیفیت هوا را خواهیم داشت.
با افزایش موقتی سرعت باد در بعضی ساعات بعد ازظهر و رشد تدریجی ابرناكی، شرایط مساعد برای پراكندگی آلاینده ها برقرار می شود همین طور در اواخر وقت فردا به سبب افزایش حجم ترافیك و كاهش سرعت باد همراه با بارش باران در پاره ای از مناطق شهر تهران، تجمع ذرات معلق و كاهش موقتی كیفیت هوا در نواحی پرتردد دور از انتظار نیست.
برمبنای اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای 24 ساعت گذشته پایتخت منتهی به 8 بامداد امروز با شاخص میانگین 54 در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین 49 در شرایط پاك است.
منبع:

1398/08/08
09:38:30
5.0 / 5
4336
تگهای خبر: آب , آلاینده , بارش , شاخص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است