هوای پایتخت امروز برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای پایتخت امروز برای گروه های حساس ناسالم می باشد

لوازم حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران به دنبال وضعیت جوی پایدار امروز تهران انتظار می رود در ساعات پایانی امروز (15 آبان ماه) با افزایش حجم ترافیك بر غلظت ذرات معلق افزوده شود و كیفیت هوا در وضعیت ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار بگیرد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای شهر تهران، بامداد امروز (۱۵ آبان ماه) با وجود كاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، شاهد برقراری شرایط نامطلوب در بیشتر مناطق خواهیم بود كه دلیل آن عمدتاً ناشی از شرایط پایدار جو و انباشت آلاینده ها از شب گذشته است.

بر این اساس در ضمن روز نیز وضعیت پایدار و آرام جوی، پراكندگی آلاینده ها را محدود می كند و افزایش غلظت آلاینده ها نسبت به روز قبل در بیشتر مناطق پیش بینی می شود. همین طور در ساعات پایانی امروز (۱۵ آبان ماه) با افزایش حجم ترافیك انتظار می رود بر غلظت ذرات معلق افزوده شود و كیفیت هوا در وضعیت ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با تداوم این شرایط جوی همراه با آغاز تردد خودرو ها در اولین ساعات روز پنجشنبه (۱۶ آبان ماه) افزایش غلظت ذرات معلق سبب كاهش كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت خواهد شد. با وجود سرعت اندك باد و رشد ناچیز ناپایداری جوی در ضمن روز، شرایط مساعد برای پراكندگی آلایندها فراهم نخواهد شد و احتمال می رود در مناطق پرتردد، كیفیت هوا در شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس باقی بماند.

در ساعات اوج ترافیك در شامگاه پنجشنبه (۱۶ آبان ماه) تجمع ذرات معلق و به تبع آن كاهش كیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۰ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود. این شاخص الان ۱۲۲ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1398/08/16
20:53:52
5.0 / 5
4412
تگهای خبر: آب , آلاینده , شاخص , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است