بنا به اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران؛

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می باشد

به گزارش لوازم حیوان خانگی شركت كنترل كیفیت هوای تهران شاخص كیفیت هوای تهران برای امروز ۱۰ آذرماه را ۱۱۱ و ناسالم برای گروه های حساس اعلام نمود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، بنا به اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران الان شاخص آلودگی هوا در شهر تهران ۱۱۱ و ناسالم برای گروه های حساس است.
شركت كنترل كیفیت هوای تهران به افراد مبتلا به بیماری قلبی و ریوی، سالمندان و كودكان سفارش كرده است كه از فعالیتهای طولانی یا سنگین در خارج از منزل پرهیز كنند.
بنا بر این اعلام فعالیت طولانی عبارت است از هر گونه فعالیت خارج از منزل كه افراد به صورت متناوب طی مدت چندین ساعت انجام می دهند و سبب می شود نفس كشیدن تا حدی سخت تر از حالت طبیعی صورت گیرد و فعالیت سنگین عبارت است از هر گونه فعالیت شدید خارج از منزل كه سبب می شود نفس كشیدن به سختی صورت گیرد. به صورت مثال، دویدن در این شرایط سفارش نمی گردد.
همچنین بنا بر این اعلام، شاخص آلودگی هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته روی عدد ۹۵ بوده است. آلاینده ای كه طی چند روز اخیر شاخص آلودگی هوا را تعیین كرده است، pm۲.۵ یعنی ذرات معلق كمتر از ۲.۵ میكرون است.
همچنین طبق این اعلام برای ۲۴ ساعت آینده هم پیشبینی هوای ناسالم برای گروه های حساس شده است.
طبق این اطلاعیه در سال ۹۸ تهران دارای ۲۵ روز هوای پاك، ۱۸۴ روز هوای سالم، ۴۵ روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و دو روز هوای ناسالم برای تمام گروه ها بوده است.


منبع:

1398/09/11
13:46:53
5.0 / 5
4346
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , شاخص , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است