تنفس هوای سالم در تهران

تنفس هوای سالم در تهران

لوازم حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت هم اكنون در شرایط سالم می باشد اما به تدریج بر غلظت آلاینده های هوا در بعضی مناطق افزوده می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا بر اساس نتایج حاصل از پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، با عنایت به شرایط مساعد جوی طی بامداد امروز (۱۵ دی) برقراری شرایط سالم از نظر كیفیت هوا در بیشتر مناطق پیش بینی می شود. هر چند در بعضی مناطق افزایش غلظت ذرات معلق كاهش كیفیت هوا را به دنبال دارد.

به تدریج با وزش باد نسبتاً شدید و رشد ناپایداری جوی از غلظت آلاینده ها كم می شود و كیفیت هوای پایتخت در شرایط مطلوب قرار خواهد گرفت. در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی نیز تجمع ذرات معلق همراه با كاهش سرعت باد سبب افزایش غلظت آلاینده ها و كاهش كیفیت هوا می شود. هرچند وزش باد مؤثر در ساعات پایانی از انباشت آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود.

طی بامداد فردا (۱۶ دی) با آغاز تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزوده می شود و پیش بینی می شود كه در بعضی مناطق كیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد. طی روز نیز با حاكمیت جو پایدار و آسمان صاف، شرایط برای تجمع آلاینده ها فراهم می شود و كیفیت هوا در بعضی ساعات بعد ازظهر در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

در شامگاه دوشنبه نیز افزایش سرعت باد پراكندگی آلاینده ها و بهبود كیفیت هوای شهر تهران را به دنبال دارد.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۷۳ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۷۷ همچنان در شرایط سالم قرار دارد.

منبع:

1398/10/15
13:26:14
5.0 / 5
4346
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است