مدیركل محیط زیست لرستان خبر داد؛

اجرای طرح پشتیبانی از پلنگ ایرانی در لرستان

اجرای طرح پشتیبانی از پلنگ ایرانی در لرستان

لوازم حیوان خانگی: مدیركل حفاظت از محیط زیست لرستان از اجرای طرح حمایت، حفاظت و مدیریت پلنگ ایرانی در این استان آگاهی داد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، مهرداد فتحی بیرانوند امروز یكشنبه در گفت و گو با رسانه ها با اشاره به اینكه استان لرستان یكی از زیستگاه های اصلی پلنگ ایرانی است، گفت: در این راستا بنا به صلاحدید سازمان حفاظت محیط زیست كشور، دبیرخانه برنامه عملیاتی مدیریت پلنگ ایرانی به استان لرستان منتقل شده است.
وی، عنوان كرد: در این راستا با همكاری مركزی مطالعات تخصصی پلنگ و سایر مجامع بین المللی، برنامه ریزی برای حمایت و مدیریت پلنگ ایرانی در استان لرستان استارت زده شد.
مدیركل حفاظت از محیط زیست لرستان با تاكید بر اینكه امیدواریم كه درانتها این برنامه در ارتباط با حفاظت از پلنگ ایرانی، اجرای برنامه های آموزشی به خصوص برای جوامع محلی و… به نتایج مطلوبی برسیم، اشاره كرد: امیدواریم با این اقدامات موضوع حفاظت از پلنگ ایرانی را بتوانیم به مراحل حساسی برسانیم و این گونه بسیار مهم را نجات بدهیم.
فتحی بیرانوند، اضافه كرد: با توجه به این كه این گونه در معرض خطر انقراض است و تهدیدهای بسیار زیادی برای این گونه وجود دارد، امیدواریم با اجرای این برنامه ها، لرستان بعنوان پایلوت حفاظت از این گونه، اقدامات خوبی را انجام دهد.

1398/10/22
16:03:04
5.0 / 5
4331
تگهای خبر: آب , آموزش , حفاظت , حمایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است