هوای تهران برای حساس ها ناسالم می باشد

هوای تهران برای حساس ها ناسالم می باشد

لوازم حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت هم اكنون برای گروه های حساس ناسالم می باشد و انتظار می رود كه این شرایط تا فردا (24 دی) ادامه داشته باشد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا برمبنای پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران در اولین ساعات امروز (۲۳ دی) با حاكمیت جو نسبتاً پایدار همراه با ازدیاد تردد خودرو ها شاهد افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق خواهیم بود همین طور عدم وزش باد مؤثر و آسمان نیمه ابری تا تمام ابری طی روز، پراكندگی آلاینده ها را محدود می كند و در مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند.

در ساعات پایانی امروز نیز افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نیست. شرایط جوی آرام تا بامداد فردا (۲۴ دی) ادامه دارد و همزمان با آغاز تردد خودرو ها بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود. درنتیجه كیفیت هوای بیشتر مناطق در وضعیت نامطلوب قرار خواهد گرفت.

طی روز نیز جو آرام موجب تجمع آلاینده ها و به دنبال آن در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی در بیشتر مناطق پایتخت وضعیت ناسالم برای گروه های حساس برقرار می شود. هر چند كه با كاهش میزان ابر و افزایش نسبی سرعت باد در ساعات پایانی فردا، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها و بهبود كیفیت هوا فراهم می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۸۸ در شرایط قابل قبول قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۱۱۴ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/10/23
22:05:46
5.0 / 5
4251
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است