مدیركل حفاظت محیط زیست سمنان:

54 پرونده در زمینه آلایندگی واحدهای صنعتی استان سمنان تشكیل شد

54 پرونده در زمینه آلایندگی واحدهای صنعتی استان سمنان تشكیل شد

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیركل حفاظت محیط زیست استان سمنان با اشاره به اینكه تا كنون سه بار پایش صنایع در استان صورت گرفته است، اظهار داشت: ۵۴ پرونده در زمینه آلایندگی واحدهای صنعتی استان تشكیل شده است.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، امیر عبدوس شامگاه یكشنبه در نشستی با حضور خبرنگاران به میزبانی محیط زیست سمنان، با اشاره به اینكه پایش و نظارت سه ماهه سوم سالجاری هم در طول پاییز به انجام رسیده است، تصریح كرد: در این پایش ها در سطح استان ۵۴ پرونده در زمینه آلایندگی واحدهای صنعتی تشكیل شده است.
وی با اشاره به جدیت مأموران ناظر محیط زیست بر واحدهای آلاینده، اضافه كرد: از بین ۵۴ پرونده تشكیل شده در استان، ۳۱ واحد صنعتی بعنوان آلاینده محیط زیست عرضه شدند.
مدیركل حفاظت از محیط زیست استان سمنان با اشاره به افزایش مالیات و عوارض برای واحدهای آلاینده، ابراز كرد: این اداره كل در زمینه پایش و نظارت بر واحدهای آلاینده از هیچ كوششی دریغ نخواهد كرد.
عبدوس با اشاره به اینكه فراوانی واحدهای شیمیایی در میان واحدهای صنعتی آلاینده استان سمنان از همه بیشتر بوده است، بیان نمود: واحدهای تولیدی آلاینده محیط زیست كه استانداردها را رعایت نمی كنند طبق قانون، مشمول پرداخت یك درصد از قیمت فروش خود بعنوان عوارض آلایندگی می شوند كه بعضاً رقم سنگینی در طول سال می شود.


منبع:

1398/10/30
13:52:26
5.0 / 5
4351
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است