فضای مجازی دست شكارچی غیرقانونی را در دست قانون گذاشت

فضای مجازی دست شكارچی غیرقانونی را در دست قانون گذاشت

لوازم حیوان خانگی: سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد از بازداشت عامل متخلف شكار غیر مجاز در شهرستان ملارد آگاهی داد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، فاطمه برنا با بیان این خبر اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده از طرف اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد، عامل متخلف شكار غیر مجاز كه در فضای مجازی با انتشار تصاویر مربوط به كشتار حیات وحش مرتكب جرم و همین طور سبب جریحه دار شدن احساسات و افكار عمومی شده بود، بازداشت شد.
وی در تشریح این مساله اظهار نمود: این متخلف كه یك فرد محلی بود، از مدتی قبل مبادرت به انتشار تصاویر شكار در صفحه اینستاگرام خود كرده بود.
برنا اضافه كرد: با رصد فعالیت و اقدامات این شخص، موضوع بوسیله مراجع قضائی مورد پیگیری قرار|گرفت كه در نهایت روز گذشته این متخلف با همكاری نیروی انتظامی دستگیر و در اختیار مراجع قانونی قرار گرفت.
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد اظهار داشت: با توجه به این كه این متخلف اقدام به شكار غیر قانونی و كشتار حیات وحش كرده است موضوع جرم از جنبه ضرر و زیان وارده به محیط زیست و همین طور جنبه عمومی جرم قابل بررسی و پیگرد قضائی است.
برنا در آخر ضمن اشاره به اهمیت حفظ و حمایت حیات وحش اشاره كرد: پشتیبانی از عرصه های طبیعی و حیات وحش وظیفه عمومی است و این اداره تمام تلاش خودرا در امتداد فرهنگسازی و حفظ محیط زیست به كار گرفته و با افراد خاطی مطابق قانون برخورد می شود.


منبع:

1398/11/04
23:41:56
5.0 / 5
4601
تگهای خبر: حفاظت , حمایت , حیات وحش , شكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است