هوای تهران در شرایط قابل قبول

هوای تهران در شرایط قابل قبول

لوازم حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت هم اكنون در شرایط قابل قبول است و پیش بینی می شود كه این شرایط كماكان ادامه داشته باشد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای شهر تهران در اولین ساعات امروز (۲۸ اسفند) تجمع ذرات معلق ناشی از ازدیاد تردد خودرو ها همراه با حاكمیت جو آرام و آسمان ابری سبب می شود كه كیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با افزایش ابرناكی و گاهی بارش باران طی ساعات بعد ازظهر شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود و بهبود كیفیت هوای پایتخت را به دنبال دارد.

در اواخر وقت امروز با وجود افزایش حجم ترافیك شبانگاهی، كیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده سالم قرار خواهد گرفت كه ناشی از شرایط ناپایدار جو و وزش باد مؤثر است. با كاهش تردد خودرو ها و آغاز تعطیلات نوروزی طی بامداد فردا (۲۹ اسفند) كیفیت هوا در محدوده سالم پیش بینی می شود.

به تدریج طی روز با رشد ناپایداری و احتمال بارش شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود و كیفیت در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. این وضعیت تا اختتام فردا ادامه دارد.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوا، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۱ در شرایط قابل قبول قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۷۳ همچنان در شرایط قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1398/12/29
15:55:06
5.0 / 5
3342
تگهای خبر: آلاینده , بارش , شاخص , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است