باشگاه دانشجویان محیط زیست برگزار می كند

برنامه های محیط زیستی فرهنگی و آموزشی در فضای مجازی

برنامه های محیط زیستی فرهنگی و آموزشی در فضای مجازی

به گزارش لوازم حیوان خانگی با شیوع كرونا در كشور و تعطیلی تجمعات و عدم امكان حضور فیزیكی دانشجویان در دانشگاه ها، باشگاه دانشجویان محیط زیست برنامه ریزی هایی در مورد برگزاری برنامه های فرهنگی و آموزشی در فضای مجازی داشته است.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، با عنایت به تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی و ضرورت عمل به سفارش های بهداشتی ستاد ملی كرونا، جهت تداوم یادگیری در زمان حضور دانشجویان در منزل و اوقات فراغت بیشتر، فعالیتهای باشگاه دانشجویان محیط زیست در بستر فضای مجازی برقرار است.

همچون اقدامات این باشگاه در دوران كنترل شیوع كرونا می توان به انتشار نسخه های تك برگی دانشنامه محیط زیست، اجرای طرح دانستنی های محیط زیست، یك روز با باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و برگزاری نشست های مجازی علمی_ترویجی محیط زیست و سلامت اشاره نمود.

دانشنامه محیط زیست
نسخه های تك برگی دانشنامه محیط زیست به همت اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی محیط زیست و همكاری باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی منتشر می شود. هفته ای سه نسخه تك برگی در موضوعات مختلف محیط زیستی از این دانشنامه منتشر می شود.

دانستنی های محیط زیست
طرح دانستنی های محیط زیست جهت افزایش دانش و آگاهی های محیط زیستی دانشجویان و مردم در موضوعات مختلف محیط زیست برگزار می گردد. در این طرح ساعت ۲۲ هرشب یك سوال و یك توضیح در مورد جواب صحیح سوال، در كانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام باشگاه منتشر می شود.

یك روز با باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست
در این طرح كه در سه بخش ۱-علمی، ۲-تازه های محیط زیست و ۳-علمی و فرهنگی برگزار می شود، در هر بخش مطالب و اطلاعات به صورت پوسترهای ترویجی طراحی و در صفحه اینستاگرام و كانال تلگرام باشگاه بارگذاری می شوند. مطالب تهیه شده در بخش های مختلف این طرح به صورت هفته ای یك پست در هر بخش است.

نشست های مجازی علمی_ترویجی محیط زیست و سلامت
این نشست ها با موضوعاتی چون رویكردهای حفاظتی و تغییر نگرش در مدیریت تالاب های ایران، مدیریت اضطراب در بحران با تاكید بر توجه آگاهی و... با حضور كارشناسان به صورت زنده (لایو) در صفحه اینستاگرام باشگاه برگزار شده است. این نشست ها هم در هفته های آتی به كار خود ادامه خواهد داد.
بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، در اجرای برنامه های باشگاه و در جهت سیاست های تعاملی دبیرخانه، تشكل های دانشجویی مختلفی از دانشگاه های كشور و مناطق ۸ گانه باشگاه همچون منطقه ۸ همكاری و تعامل دارند.1399/01/31
22:02:16
5.0 / 5
2882
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است