سازمان هواشناسی اعلام كرد

بارش باران در بیشتر نقاط كشور

بارش باران در بیشتر نقاط كشور

لوازم حیوان خانگی: سازمان هواشناسی برای بیشتر استان های كشور، بارش باران پیش بینی نمود كه این بارندگی ها تا بعدازظهر روز جمعه در شمال شرق ادامه می یابد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، برمبنای اعلام سازمان هواشناسی امروز در بیشتر استان های کشور به جز سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان شاهد بارندگی خواهیم بود. بارندگی تا جمعه بعدازظهر در شمال شرق ادامه می یابد. همین طور در ساعات بعدازظهر جمعه در بعضی نقاط شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و سواحل غربی دریای خزر نیز بارش پراکنده رخ می دهد.
علاوه بر این، روز شنبه بارش در شمال غرب، غرب، سواحل مرکزی و غربی دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی و غربی و دامنه های زاگرس شمالی پیش بینی می شود. همین طور در مناطقی از نوار شرقی کشور بارش پراکنده رخ می دهد.
همچنین روز یکشنبه در نیمه شمالی و نوار شرقی کشور شاهد بارندگی خواهیم بود و روز دوشنبه به جز در شمال شرق، در بیشتر مناطق کشور جوی به نسبت پایدار حاکم خواهد شد.
بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی، طی این مدت بارش گاهی با رعد و برق و وزش باد همراه خواهد بود و شدت آن روز پنجشنبه در شمال شرق، برخی نقاط استان های کرمان، فارس و استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی، روز جمعه در شمال شرق و روز شنبه در شمال غرب و غرب پیش بینی می شود. انتظار می رود در بعضی از این مناطق بارش با وزش باد شدید و ریزش تگرگ نیز همراه باشد.
روز پنجشنبه خلیج فارس مواج بوده و غبارآلود بودن آسمان استان های بوشهر و جنوب خوزستان دور از انتظار نیست. همین طور در طول روز در استان های تهران، البرز، سمنان، قم و شمال اصفهان وزش باد شدید خواهد بود.
به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، آسمان تهران امروز نیمه ابری، در بعضی ساعات همراه با بارش و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.


منبع:

1399/02/11
21:12:14
5.0 / 5
2804
تگهای خبر: بارش , بارندگی , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است