دهرود در آتش ۳ روزه می سوزد

دهرود در آتش ۳ روزه می سوزد

به گزارش لوازم حیوان خانگی بوشهر به قول مدیركل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر آتش سوزی منطقه دهرود شهرستان دشتستان سه روز است كه ادامه دارد.


غلامرضا منتظری در گفتگو با ایسنا عنوان کرد: آتش سوزی منطقه دهرود دشتستان که طی ۲ روز گذشته رخ داده بود، ساعت ۱۷ روز گذشته باردیگر شعله ور شد و بامداد امروز هم بعد از اطفاء حریق دوم گرفتار آتش سوزی شده ولی خوشبختانه نیروهای ما در منطقه مستقر بوده اند.
وی افزود: ساعت ۹ بامداد امروز اطلاع دادند که آتش به شدت در حال گسترش است، به علت وزش باد، و اینکه منطقه کوهستانی بوده و در ارتفاعات قرار گرفته و همینطور شیب تند انتقال آتش خیلی سریع تر اتفاق افتاده و هر چقدر هم خاموش می نماییم باردیگر آغاز می شود.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری بوشهر اظهار نمود: همه نیروها از دستگاه های دولتی و مردم در حال کمک برای خاموش کردن آتش هستند اما منطقه صعب العبور و انجام عملیات دشوار می باشد، امروز هم بخش هایی را خاموش کرده اند اما همچنان آتش در بخش های دیگر ادامه دارد و توسعه پیدا می کند.
منتظری با اشاره به اینکه در حال سازماندهی نیروها برای پوشش کل منطقه هستیم و امیدواریم هر چه زودتر آتش اطفاء شود، تصریح کرد: سه عامل وزش باد، ارتفاع و شیب تند منطقه سبب شده که بعد از اطفاء حریق آتش باردیگر شعله ور شده و در منطقه آتش سوزی رخ دهد.1399/03/05
23:15:33
5.0 / 5
2742
تگهای خبر: آب , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است