تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تنفس هوای مطلوب در پایتخت

برپایه پیشبینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت امروز (۲۰ مرداد ماه) در شرایط قبول قبول است اما افزایش غلظت آلاینده «ازن» طی روز سبب كاهش كیفیت هوای برخی مناطق می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، بامداد امروز (۲۰ مرداد ماه) با برقراری شرایط مساعد جوی طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

طی روز با حاکمیت جو آرام و آسمان صاف و با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» احتمال می رود بیشینه غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر مشابه با روز گذشته افزایش یابد و سبب کاهش کیفیت هوای برخی مناطق شود. در شامگاه (۲۰ مرداد ماه) با عدم وزش باد مؤثر و درنتیجه تجمع آلاینده ها انتظار می رود کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب قرار بگیرد.

صبحگاه فردا (۲۱ مرداد ماه) با آغاز تردد خودرو ها و کاهش تندی باد طی ساعات گذشته غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افرایش پیدا می کند و به تبع آن کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

طی روز افزایش تندی باد سبب پراکندگی آلاینده ها می شود و علاوه براین بیشینه غلظت آلاینده «ازن» در ساعات بعدازظهر نسبت به روز پیش از میزان کمتری برخوردار خواهد بود ازاین رو با بهبود کیفیت هوا شرایط قابل قبول در بیشتر مناطق برقرار خواهد شد.

در اواخر وقت فردا (۲۱ مرداد ماه) تداوم وزش باد از تجمع آلاینده ها جلوگیری می کند و به تبع آن پیشبینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدود قابل قبول قرار خواهد گرفت.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» با میانگین ۷۶ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۹ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.
منبع:

1399/05/20
13:54:02
5.0 / 5
1811
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است