سازمان جنگل ها با فائو سند همكاری امضا كرد

سازمان جنگل ها با فائو سند همكاری امضا كرد

سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور به نمایندگی از سوی جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با توفان های ماسه ای و گردوغبار با سازمان خواربار و كشاورزی (فائو) سند همكاری امضا كرد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا ایران یکی از شش کشور همکار طرح بین منطقه ای فائو با عنوان تسریع سرمایه گذاری و اقدامات بمنظور ارتقای تاب آوری بخش کشاورزی در مقابل توفان های ماسه و گردو غبار است.

این طرح مقرر است با منابع اعتباری فائو در سه کانون گرد و غبار در کشورهای ایران، عراق، کویت، چین، مغولستان و الجزایر در منطقه خاورمیانه، شمال چین و شمال آفریقا با هدف سرمایه گذاری جهت کنترل زیانبار گردو غبار جهت راندمان در بخش کشاورزی صورت گیرد.

تدوین یک برنامه جامع اجرایی در این کشورها و شناسایی منابع بین المللی و ملی لازم برای اجرای برنامه جامع نتایج مهمی است که در دستور کار پروژه همکاری فنی قرار دارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، این سند همکاری روز گذشته توسط دکتر مسعود منصور - رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بعنوان نماینده نهاد مرجع ملی و «جرالد بوده کر» - نماینده فائو در جمهوری اسلامی - به امضاء رسیده است.

منبع:

1399/06/24
13:43:11
5.0 / 5
2051
تگهای خبر: آب , جنگل , گرد و غبار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است