تداوم آلودگی هوای تهران

تداوم آلودگی هوای تهران

لوازم حیوان خانگی: بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس همراه با آسمان غبارآلود طی امروز و فردا (23 و 24 مهر ماه) در بیشتر مناطق پایتخت پیش بینی می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در اولین ساعات امروز (۲۳ مهر ماه) باعدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک صبحگاهی در بیشتر مناطق افزایش غلظت ذرات معلق موجب کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس همراه با آسمان غبارآلود خواهد شد.

با تداوم جو آرام و کاهش تندی باد طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و پیش بینی می شود کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی بماند.

در شامگاه امشب (۲۳ مهر ماه) نیز با افزایش ترافیک بر غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزوده خواهد شد و احتمال می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با افزایش نسبی تندی باد در اولین ساعات فردا (۲۴مهر ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاهش می یابد. هرچند همزمان با آغاز تردد خودرو ها مجدد با افزایش غلظت آلاینده ها روبه رو خواهیم شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس همراه با آسمان غبارآلود در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به تدریج طی روز از تندی باد کاسته خواهد شد و مشابه با روز گذشته تجمع غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت نامطلوب در مناطق پرتردد ادامه خواهد داشت همین طور پیش بینی می شود با تداوم شرایط پایدار جو تا اواخر وقت فردا (۲۴ مهر ماه) انباشت آلاینده ها همراه با افزایش ترافیک شامگاهی موجب برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت شود.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۲۱ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۳ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است. در چنین شرایطی سفارش می شود مبتلایان به بیماری های قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان کارهای طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

منبع:

1399/07/23
00:18:30
5.0 / 5
1380
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , شاخص , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است