در گزارش لوازم حیوان خانگی مطرح شد؛

هوای اصفهان برای سیزدهمین روز متوالی ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای سیزدهمین روز متوالی ناسالم می باشد

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: هوای اصفهان برای سیزدهمین روز متوالی در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس گزارش شده است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز بر روی عدد ۱۲۲ و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: همینطور شاخص فعلی کیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۷ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان در روز گذشته هم بر روی عدد ۱۱۹ ثبت شده است، اشاره کرد: طی ۲۱ روز اخیر تنها سه روز هوای سالم در اصفهان ثبت شده است.
وی با اعلان اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در ایستگاه های احمد آباد و پروین با قرار گرفتن بر روی اعداد ۱۸۷ و ۱۵۴ در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده است، اظهار داشت: کیفیت هوا در ایستگاه های استانداری با شاخص کیفی ۱۳۵، خرازی با شاخص کیفی ۱۱۰، خمینی شهر با شاخص کیفی ۱۰۴ و سگزی با شاخص ۱۰۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های اداره کل محیط زیست اصفهان اضافه کرد: کیفیت هوا در ایستگاه رودکی با قرار گرفتن بر روی عدد ۹۸ در وضعیت سالم ثبت شده است.
صادقیان با اعلان اینکه شاخص کیفی هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۴۸ در وضعیت پاک ثبت شده است، افزود: کیفیت هوا در مبارکه و نجف آباد به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۷۴ و ۹۹ در وضعیت سالم قرار دارد.


منبع:

1399/08/23
13:04:22
5.0 / 5
1003
تگهای خبر: آب , شاخص , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است