مدیر امور ا آزمایشگاه های محیط زیست اصفهان:

هوای اصفهان برای عموم ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای عموم ناسالم می باشد

لوازم حیوان خانگی: مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان از كاهش كیفیت هوای اصفهان و آلوده بودن آن برای عموم شهروندان آگاهی داد.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای شهر اصفهان گفت: میانگین شاخص کیفی هوای این شهر تا ساعت ۱۰ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۷۴ در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد.
وی اضافه کرد: کیفیت هوای شهر اصفهان روز گذشته نیز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۳ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس بوده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه کیفیت هوا در همه ایستگاه های سنجش آلاینده های جوی شهر اصفهان بیان کننده رنگ قرمز است، افزود: بر این اساس شاخص کیفی در ایستگاه احمد آباد بر روی عدد ۱۹۲، استانداری بر روی عدد ۱۸۲، پروین بر روی عدد ۱۷۷، خرازی بر روی عدد ۱۶۹، دانشگاه بر روی عدد ۱۷۱ و رودکی بر روی عدد ۱۵۵ ثبت شده است.
وی با اعلان اینکه کیفیت هوا در ایستگاه سگزی بر روی عدد ۱۱۳ و در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد، افزود: کیفیت هوای خمینی شهر نیز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۴ در وضعیت قرمز است.
صادقیان درباب وضعیت کیفی دیگر شهرستان های استان اصفهان نیز اظهار داشت: کیفیت هوای مبارکه با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۱۶، سگزی ۱۰۷، خمینی شهر ۱۴۱ و نجف آباد ۱۴۵ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.


منبع:

1399/09/07
23:51:54
5.0 / 5
936
تگهای خبر: آب , آلاینده , شاخص , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است