مدیركل حفاظت محیط زیست استان قم:

مجتمع پالایشگاهی سراجه در زمینه بیابان زدایی مشاركت كند

مجتمع پالایشگاهی سراجه در زمینه بیابان زدایی مشاركت كند

به گزارش لوازم حیوان خانگی قم مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم اظهار داشت: مجتمع پالایشگاهی سراجه در مرکز یکی از کانون های فعال گرد و غبار قرار گرفته و می تواند در زمینه بیابان¬زدایی در این منطقه همکاری و مشارکت فعالانه ای داشته باشد.


سید رضا موسوی مشکینی در بازدید از مجتمع پالایشگاهی و ذخیره سازی سراجه در سخنانی عنوان کرد: همکاری ها و تعاملات خوبی در هر دو مجموعه شکل گرفته است و باید برای رسیدن به سطح مطلوبی از مؤلفه های زیست محیطی گام های مؤثری برداشته شود.
وی با اشاره به اینکه مبحث پسماند یکی از اولویت های سازمان حفاظت محیط زیست بوده و دفتر مستقلی با همین عنوان در سازمان شکل گرفته است، تصریح کرد: مدیریت پسماندها در حوزه های صنعتی، پزشکی و کشاورزی باید از جانب تولیدکننده های پسماند به صورت کاملا روشن و مشخص صورت گیرد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم ضمن اشاره به وجود پسماندهای بسیار آلاینده در مجتمع پالایشگاهی سراجه، مدیریت اصولی این پسماندها و نظارت دقیق بر روند انجام آنرا بسیار مهم دانست و اظهار داشت: خوداظهاری زیست محیطی در این مجتمع باید به صورت فصلی انجام شده و هماهنگی های لازم با این اداره کل صورت گیرد.
او در آخر با اشاره به اینکه مجتمع پالایشگاهی سراجه در مرکز یکی از کانون های فعال گرد و غبار قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: این مجتمع می تواند در جهت انجام مسؤولیت های اجتماعی، با همکاری دستگاههای اجرایی ذیربط نسبت به کاشت گسترده گیاهان بومی و بیابان¬زدایی در این منطقه اقدام و مشارکت کند.
منبع:

1399/10/06
22:56:29
5.0 / 5
1226
تگهای خبر: آلاینده , پزشك , حفاظت , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است