هوای پایتخت آلوده شد

هوای پایتخت آلوده شد

برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (۷ دی ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد و تداوم این شرایط تا فردا دور از انتظار نیست.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، پایداری جوی همراه با عدم وزش باد تا صبحگاه امروز (۷ دی ماه) سبب شد کیفیت هوای شهر تهران در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

طی روز با حاکمیت جو پایدار و آرام شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی می ماند.

با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت پیشبینی می شود با افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

در اولین ساعات فردا (۸ دی ماه) با افزایش تردد خودرو ها و انباشت آلاینده ها از شب گذشته انتظار می رود غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزایش پیدا کند و در مناطق پرتردد کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد که ناشی از حاکمیت جو پایدار و عدم وزش باد طی ساعات گذشته خواهد بود.

استمرار سکون جو طی روز سبب خواهد شد بر میزان آلاینده ها افزوده شود که وضعیت نامطلوب کیفیت هوای بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۸ دی ماه) و افزایش تردد خودرو ها پیشبینی می شود کیفیت هوای پایتخت در محدوده ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرار بگیرد.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۱۳ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۱۸ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1399/10/07
23:57:26
0.0 / 5
959
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است