بحران آلودگی هوا در شهرهای استان مركزی

بحران آلودگی هوا در شهرهای استان مركزی

برمبنای اطلاعات ایستگاه های مرکز پایش آلودگی هوا، شهرهای اراک، ساوه و روستای کزاز شهرستان شازند درگیر معضل آلودگی هستند.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، برمبنای اطلاعات دریافتی از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای مستقر در استان مرکزی شرایط آلودگی هوا در شهرهای دارای ایستگاه سنجش به شرح زیر است:
شاخص کیفیت هوای ۲۴ ساعته روز گذشته در شهر اراک با عدد ۱۱۵ (ناسالم برای گروه های حساس) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر با ۱۲۴ (نا سالم برای گروه های حساس) اعلام گردید.
شاخص کیفیت ۲۴ ساعت روز گذشته در ایستگاه شهر ساوه با عدد ۱۱۰ (ناسالم برای گروه های حساس) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر با ۱۰۴( نا سالم برای گروه های حساس) اعلام گردید.
در ایستگاه شهرک صنعتی فراهان شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته برابر با ۶۶ (سالم) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد امروز برابر با عدد ۷۲ (سالم) بوده است.
در ایستگاه سنجش آلودگی شهرستان شازند به سبب عدم راهبری و کالیبراسیون، فاقد دیتای معتبر قابل انتشار است (راهبری و نگهداری ایستگاه بر عهده شهرداری و شورای شهر شازند است).
بر اساس این گزارش در ایستگاه سنجش آلودگی روستای کزاز شازند شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعته برابر ۱۵۲ (ناسالم برای گروه های حساس) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر با ۱۰۹ (ناسالم برای گروه های حساس) اعلام شده است.

1399/10/12
23:22:11
0.0 / 5
874
تگهای خبر: آلودگی , شاخص , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است