آلودگی هوا در اصفهان شدت گرفت

آلودگی هوا در اصفهان شدت گرفت

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۷۴ در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شده است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان عنوان کرد: همچنان در اصفهان و مناطق صنعتی استان به علت برودت هوا و شرایط پایدار جوی شاهد اوج گیری آلاینده های جوی هستیم.
وی با اشاره به اینکه شاخص کیفی هوای اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۷۴ شرایط ناسالم برای عموم را نشان می دهد، افزود: میانگین شاخص کیفی امروز هوای اصفهان هم با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۴۶ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه کیفیت هوا در روز گذشته بر روی شاخص ۱۱۳ قرار داشت، افزود: روز گذشته کیفیت هوا در شهر اصفهان ناسالم برای گروه های حساس بوده است.
وضعیت قرمز در همه ایستگاه های اصفهان
وی در ادامه با اشاره به اینکه هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های احمد آباد ۱۷۷، استانداری ۱۶۱، پروین ۱۹۴، خرازی ۱۷۲ و رودکی ۱۶۸ ثبت شده است، اظهار داشت: شاخص کیفی هوا در همه این ایستگاه ها مبین وضعیت قرمز و ناسالم بودن هوا برای عموم است.
صادقیان در مورد کیفیت هوا در دیگر مناطق استان اصفهان هم اظهار داشت: کیفیت هوا در سگزی ۶۷، شاهین شهر ۷۸ و مبارکه ۶۴ در وضعیت سالم ثبت شده است.


منبع:

1399/10/20
19:27:45
0.0 / 5
701
تگهای خبر: آب , آلاینده , آلودگی , شاخص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است