مركز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران خبر داد

احتمال ورود هوای تهران به شرایط بسیار ناسالم برای همه گروهها

احتمال ورود هوای تهران به شرایط بسیار ناسالم برای همه گروهها

مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران با صدور اطلاعیه ای ضمن اشاره به تداوم آلودگی هوای پایتخت و احتمال ورود به شرایط بسیار ناسالم برای همه گروه ها طی روزهای آتی، از شهروندان خواست از تردد غیرضروری در سطح شهر اجتناب کنند.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا بر طبق اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، میانگین کیفیت هوای تهران در ساعت ۱۱، ۱۷۴ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون بود و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای همه گروه ها قرار داشت. متوسط ۲۴ ساعته کیفیت هوا در ایستگاه سوهانک منطقه۱ (۲۱۴) در وضعیت بسیار ناسالم بود.
این گزارش می افزاید: بر طبق هشدار شماره ۱۵ اداره کل هواشناسی استان تهران در تاریخ ۲۲ دی در خصوص تداوم پایداری هوا و انباشت آلاینده ها تا روز جمعه ( ۲۶ دی) احتمال ورود به شرایط بسیار ناسالم برای همه گروه ها طی روزهای آتی وجود دارد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، بنابر اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای تهران، سفارش می شود: شهروندان از تردد غیرضروری پرهیز کنند و از انجام کارهای ورزشی و فیزیکی در فضای باز جدا خودداری به عمل آورند.
به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا در نسخه اولیه اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران «احتمال ورود هوای تهران به شرایط خطرناک» ذکر شده بود اما بعد از ارسال خبر، روابط عمومی محیط زیست تهران به نقل از معاون نظارت و پایش اداره حفاظت محیط زیست استان تهران خواهان تغییر عبارت «شرایط خطرناک» به شرایط «بسیار ناسالم برای همه » شد.1399/10/25
20:03:36
0.0 / 5
694
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است