مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان برای عموم ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای عموم ناسالم می باشد

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی 162 در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۱ امروز گفت: هم اکنون شاخص کیفی هوای این شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۲ در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد.
وی با اعلان اینکه روز گذشته کیفیت هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۰۷ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس بوده است، اضافه کرد: میانگین شاخص کیفی هوای امروز اصفهان نیز بر روی عدد ۱۴۳ در وضعیت نارنجی ثبت شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در احمدآباد ۱۷۵، استانداری ۱۵۴، پروین ۱۶۵، خرازی ۱۶۲ و رودکی ۱۵۲ در وضعیت قرمز قرار دارد، اضافه کرد: این در حالیست که کیفیت هوا در منطقه سگزی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۹۰ در وضعیت سالم ثبت شده است.
وی درباب کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان نیز اظهار داشت: هم اکنون کیفیت هوا در شاهین شهر و مبارکه به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۹۰ و ۷۲ در وضعیت سالم ثبت شده است.


منبع:

1399/11/06
14:42:57
0.0 / 5
1072
تگهای خبر: آب , شاخص , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است