كیفیت مطلوب هوای تهران به دنبال وزش باد

كیفیت مطلوب هوای تهران به دنبال وزش باد

برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، ناپایداری جوی و وزش باد سبب شده است کیفیت هوای پایتخت امروز (۱۲ بهمن ماه) در محدوده قابل قبول قرار گیرد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنابر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۱۲ بهمن ماه) وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته سبب کاهش غلظت آلاینده ها شده و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گرفته است.

وزش باد نسبتا شدید طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود. در اواخر وقت احتمال می رود به علت حاکمیت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار بگیرد.

تداوم شرایط جوی ناپایدار تا بامداد فردا (۱۳ بهمن ماه) سبب خواهد شد که با وجود افزایش تردد خودرو ها کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد. وزش باد مؤثر طی روز هم ادامه خواهد داشت و از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود ازاین رو پیشبینی می شود در اواخر وقت فردا (۱۳ بهمن ماه) با وجود افزایش ترافیک شامگاهی، وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق برقرار شود.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» با میانگین ۵۶ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۵ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

انتهایی پیاممنبع:

1399/11/13
00:11:32
0.0 / 5
765
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است