كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز

به گزارش لوازم حیوان خانگی برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (۲۶ بهمن ماه) و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس پیشبینی می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنابر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در بامداد امروز (۲۶ بهمن ماه) عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته همراه با افزایش ترافیک صبحگاهی سبب تجمع آلاینده ها شده و کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

کاهش تندی باد طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود. در اواخر وقت احتمال می رود با افزایش ترافیک شامگاهی بر غلظت آلاینده ها افزوده شود و کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد، هر چند با افزایش تندی باد در ساعات پایانی امشب (۲۶ بهمن ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد.

صبح فردا (۲۷ بهمن ماه) پیشبینی می شود آغاز تردد خودرو ها و عدم وزش باد مؤثر، افزایش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد را به همراه داشته باشد.

افزایش تدریجی تندی باد طی روز تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد ازاین رو با تداوم این شرایط جوی احتمال می رود در اواخر وقت فردا (۲۷ بهمن ماه) با وجود افزایش ترافیک شامگاهی، وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق برقرار شود.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۰ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۴ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.
1399/11/26
12:31:21
0.0 / 5
983
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است